Lubella Owsianka z bananami i truskawkami

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Owsianka truskawkowo-bananowa. Produkt pasteryzowany firmy Lubella.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Owsianka truskawkowo-bananowa. Produkt pasteryzowany marki Lubella:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| energia | 307 kJ / 73 kcal |
| tłuszcz | 0,9 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 9,1 g |
| błonnik | 1,2 g |
| białko | 1,6 g |
| sól | 0 g |
| witamina C | 20 mg / RWS 25 %* |
| witamina D3 | 0,75 µg / RWS 15 %* |
| witamina B6 | 0,21 mg / RWS 15 %* |
| *% Referencyjnej wartości spożycia. |
| Mleko : | Zawiera |
| Owies : | Zawiera |
Producent marki Lubella opisuje Owsianka truskawkowo-bananowa. Produkt pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii pozostałe płatki
Produkt Owsianka truskawkowo-bananowa. Produkt pasteryzowany firmy Lubella znajduje się w kategorii pozostałe płatki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pozostałe płatki:
gotowane płatki owsiane błyskawiczne i pełnoziarniste 40 % (woda, płatki owsiane błyskawiczne i pełnoziarniste), jogurt naturalny 20 %, przecier bananowy 10 %, sok bananowy z (...)
Cena: 3,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Owsianka_z_bananami_._kakao/106309.html2027-02-28
Cena: 21,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_drozdzowe_nieaktywne_BIO/47668.html2027-03-31
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_platki_owsiane_gorskie/20562.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_Zwykle/31833.htmlCena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_owsiane_BIO/34155.htmlCena: 5,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_owsiane_gorskie_BIO/40338.html2026-12-04
Czy znasz już markę Lubella? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Lubella od 30 września 2007.
Cena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Corn_Flakes_platki_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
Cena: 6,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_platki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlCena: 5,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Kokardki_Farfalle/26229.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Swidry_fusilli_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Piora_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Spaghetti_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlCena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Domowa_jajeczna_Krajanka/32393.html






Koszyk z zakupami