Lubella Makaron łazanki quadretti

Lubella
Lubella Makaron łazanki quadrettiLubella Makaron łazanki quadretti
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823040

5900049823040

Cena: 5,75 zł

5.75 PLN 2029-11-30 NewCondition
Lubella Makaron łazanki quadretti Lubella Makaron łazanki quadretti
400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-03-30
Lubella Makaron łazanki quadretti Lubella Makaron łazanki quadretti
400 g
14,38zł/kg

Cena: 5,75 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-11-30

Zainteresował Cię produkt Makaron łazanki quadretti marki Lubella?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron łazanki quadretti marki Lubella:

Mąka makaronowa pszenna. Produkt może zawierać soję.



inne produkty w kategorii makaron

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Lubella Makaron łazanki quadretti do kategorii makaron.

Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
400 g
14,63zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-09-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
100% Pełne Ziarno 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-08-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-08-31
Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-09-30
Lubella makaron Gniazda wstęgi Lubella makaron Gniazda wstęgi
(Nidi Tagliatelle) 100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki Lubella

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lubella? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
śniadaniowe kukurydziane 250 g
23,08zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-31
Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
23,96zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5