Lubella makaron Gniazda wstęgi (Nidi Tagliatelle) 100% Pełne Ziarno

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Makaron pełnoziarnisty gniazda wstęgi firmy Lubella.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron pełnoziarnisty gniazda wstęgi marki Lubella:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1547 kJ / 366 kcal |
| tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,7 g |
| węglowodany | 66 g |
| w tym cukry | 1,9 g |
| błonnik | 3,9 g |
| białko | 16 g |
| sól | 0 g |
| fosfor | 350 mg (50%)* |
| magnez | 82,0 mg (22%)* |
| żelazo | 4,3 mg (31%)* |
| cynk | 3,2 mg (32%)* |
| miedź | 0,40 mg (40%)* |
| mangan | 1,7 mg (85%)* |
| *% referencyjnych wartości spożycia | |
| ** wynik nie uwzględnia soli dodanej podczas gotowania makaronu |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Lubella opisuje Makaron pełnoziarnisty gniazda wstęgi tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Makaron pełnoziarnisty gniazda wstęgi firmy Lubella? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii makaron
Wyrób firmy Lubella o nazwie Makaron pełnoziarnisty gniazda wstęgi został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Gniazda_Nitki_Nidi_Capellini/26226.htmlCena: 5,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Kokardki_Farfalle/26229.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Swidry_fusilli_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Piora_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Spaghetti_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlCena: 6,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_Gniazda_Wstazki_Nidi_Tagliatelline/32481.html2029-06-30
Cena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Kokardki_Farfalle_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlPoznaj produkty marki Lubella - w aktualnej ofercie mamy 24 produktów Lubella.
Cena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Domowa_jajeczna_Krajanka/32393.htmlCena: 4,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Jajeczna_makaron_koraliki/36280.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Cena: 3,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_4Jajeczna_Makaron_Nitki/85384.htmlCena: 6,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_Gniazda_wstegi/85392.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Cena: 4,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_Swiderki_4jajeczny_jaja_z_wolnego_wybiegu/96300.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_nitki_10jajeczna_z_jajkami_przepiorczymi/96305.htmlmąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Cena: 4,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_Fale_4jajeczna_jaja_z_wolnego_wybiegu/96306.html






Koszyk z zakupami