Lubella Makaron Świdry Fusilli

Lubella
52Lubella Makaron Świdry Fusilli
Lubella Makaron Świdry FusilliLubella Makaron Świdry Fusilli
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049003589

5900049003589

Cena: 5,75 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.75 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Makaron świdry firmy Lubella.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lubella Makaron Świdry Fusilli? Sprawdź listę składników:

mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Makaron świdry tak:

Polski Producent
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron świdry.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l posolonej wody. Wrzuć makaron, gotuj 9-11 minut, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź. Jak odmierzyć 100 g makaronu? Odmierz 1 i 1/4 szklanki makaronu i gotowe!
Przepisy:Przepis dla Ciebie! Świdry z brukselkami, szynką szwarcwaldzką i mozzarellą Składniki: makaron Lubella Świdry 200 g brukselka 200 g szynka szwarcwaldzka 60 g ser mozzarella mini kulki 150 g dressing: 1 łyżeczka soku z cytryny, 1 łyżeczka oliwy, 1 łyżeczka miodu i szczypta soli Dodatkowo: 2 łyżki oliwy, 2 łyżki mielonej słodkiej papryki Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 20 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj według instrukcji na opakowaniu. Przygotuj dodatki i sos! Na rozgrzanej oliwie podsmaż brukselkę przekrojoną na pół, po około 5 minutach dodaj szynkę i smaż jeszcze przez 3 minuty. Składniki dressingu dokładnie wymieszaj. Połącz i ciesz się smakiem! Makaron, brukselkę, szynkę i kulki mozzarelli wymieszaj i skrop przygotowanym dressingiem. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Makaron świdry firmy Lubella? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Produkt Makaron świdry firmy Lubella znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

    Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
    (Nidi Capellini) 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-10-30
    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-08-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-08-31
    Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2029-09-30

    inne produkty marki Lubella

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lubella? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella makaron Gniazda wstęgi Lubella makaron Gniazda wstęgi
    (Nidi Tagliatelle) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella 4-Jajeczna Makaron Nitki Lubella 4-Jajeczna Makaron Nitki
    200 g
    15,90zł/kg

    Cena: 3,18 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5