Lubella Makaron Fale 4-jajeczna jaja z wolnego wybiegu

Lubella
51Lubella Makaron Fale 4-jajeczna jaja z wolnego wybiegu
Na nowo wałkujemy tradycję. Makaron delikatny i smakuje jak z kuchni Twojej Babci.
Lubella Makaron Fale 4-jajeczna  jaja z wolnego wybieguLubella Makaron Fale 4-jajeczna  jaja z wolnego wybiegu
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

16,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049820438

5900049820438

Cena: 4,07 zł

4.07 PLN 2029-07-30 NewCondition
Lubella Makaron Fale 4-jajeczna Lubella Makaron Fale 4-jajeczna
jaja z wolnego wybiegu 250 g
15,96zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-01-30
Lubella Makaron Fale 4-jajeczna Lubella Makaron Fale 4-jajeczna
jaja z wolnego wybiegu 250 g
16,28zł/kg

Cena: 4,07 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-07-30

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Makaron 4-jajeczny. Fale marki Lubella?

Jak powstał produkt Makaron 4-jajeczny. Fale firmy Lubella - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1564 kJ / 360 kcal
tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone1,0 g
węglowodany72 g
w tym cukry1,2 g
błonnik2,4 g
białko13 g
sól0,07 g

Jaja : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Makaron 4-jajeczny. Fale tak:

Na nowo wałkujemy tradycję. Makaron delikatny i smakuje jak z kuchni Twojej Babci.
Cechy:jaja z wolnego wybiegu, idealne do zup, Polska Marka
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron 4-jajeczny. Fale.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Adres zwrotny:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Makaron 4-jajeczny. Fale firmy Lubella? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Wyrób firmy Lubella o nazwie Makaron 4-jajeczny. Fale został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    22,76zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2031-04-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Lubella

    Czy znasz już markę Lubella? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Lubella od 30 września 2007.

    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-08-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-08-31
    Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-09-30
    Lubella makaron Gniazda wstęgi Lubella makaron Gniazda wstęgi
    (Nidi Tagliatelle) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2029-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5