Lubella Domowa jajeczna Krajanka

Lubella
55
5Lubella Domowa jajeczna Krajanka
55
bardzo smacznaLubella Domowa jajeczna Krajanka
57Lubella Domowa jajeczna Krajanka
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Lubella Domowa jajeczna KrajankaLubella Domowa jajeczna Krajanka
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011126

5900049011126

Cena: 4,26 zł

4.26 PLN 2029-06-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Makaron jajeczny. Krajanka marki Lubella?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Lubella:

mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Makaron jajeczny. Krajanka tak:

Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Cechy:ulepszona receptura, czas gotowania: 5 min
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron jajeczny. Krajanka.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Makaron jajeczny. Krajanka firmy Lubella? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Chojnacki , 2019-05-11 16:53:185
  • Dorota , 2016-04-06 07:30:02bardzo smaczna



inne produkty w kategorii makaron

Wyrób firmy Lubella o nazwie Makaron jajeczny. Krajanka został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
22,76zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2031-04-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
17,40zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2028-04-30
Goliard makaron Nitki z 12 jaj Goliard makaron Nitki z 12 jaj
Przepiórczych 250 g
22,32zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-04-30

inne produkty marki Lubella

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Lubella, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
400 g
14,63zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-09-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
100% Pełne Ziarno 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-08-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-08-31
Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-09-30
Lubella makaron Gniazda wstęgi Lubella makaron Gniazda wstęgi
(Nidi Tagliatelle) 100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5