Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki

Lubella
48Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
Lubella Jajeczna Makaron GwiazdkiLubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049010648

5900049010648

Cena: 4,25 zł

4.25 PLN 2029-06-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Makaron jajeczny. Gwiazdki marki Lubella?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron jajeczny. Gwiazdki marki Lubella:

mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Makaron jajeczny. Gwiazdki tak:

ulepszona receptura, czas gotowania: 6 min
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron jajeczny. Gwiazdki.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:
Rodzaj opakowania:Not specified
Adres producenta:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Makaron jajeczny. Gwiazdki marki Lubella? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki do kategorii makaron.

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    22,76zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2031-04-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-30
    Goliard makaron Nitki z 12 jaj Goliard makaron Nitki z 12 jaj
    Przepiórczych 250 g
    22,32zł/kg

    Cena: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Lubella

    Poznaj produkty marki Lubella - w aktualnej ofercie mamy 29 produktów Lubella.

    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-08-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-08-31
    Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-09-30
    Lubella makaron Gniazda wstęgi Lubella makaron Gniazda wstęgi
    (Nidi Tagliatelle) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2029-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5