Łowicz dżem 100% z owoców czarna porzeczka

Łowicz
Łowicz dżem 100% z owoców czarna porzeczkaŁowicz dżem 100% z owoców czarna porzeczka
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

63,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397750869

5900397750869

Cena: 13,37 zł

13.37 PLN 2026-11-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu firmy Łowicz.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu marki Łowicz:

czarne porzeczki (100 g czarnych porzeczek zużyto na 100 g produktu), cukry pochodzące z owoców, substancja żelująca - pektyny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia557 kJ/ 132 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany28 g
w tym cukry28 g
białko1,1 g
sól0 g

Producent marki Łowicz opisuje Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu tak:

cukry tylko z owoców, 100 g z czarnej porzeczki na 100 g dżemu
Marka:Łowicz
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii dżemy

Produkt Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu firmy Łowicz znajduje się w kategorii dżemy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dżemy:

Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-04-30
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
truskawkowy 280 g
25,86zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
wiśniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
czarna porzeczka 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
jagodowy 280 g
27,96zł/kg

Cena: 7,83 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-06-30
Dr Oetker żelfix 3:1 Dr Oetker żelfix 3:1
40 g
103,75zł/kg

Cena: 4,15 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2028-11-30

inne produkty marki Łowicz

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Łowicz? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
z owoców leśnych 240 g
59,88zł/kg

Cena: 14,37 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-28
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
jagodowa 240 szt.

Cena: 14,52 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
truskawkowa 240 g
45,29zł/kg

Cena: 10,87 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
Agrest Kiwi 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5