Łowicz Dżem niskosłodzony ananasowy

Łowicz
51Łowicz Dżem niskosłodzony ananasowy
Łowicz Dżem niskosłodzony ananasowyŁowicz Dżem niskosłodzony ananasowy
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397008144

5900397008144

Cena: 6,99 zł

Kup 8 szt. po 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-03-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu marki Łowicz?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu marki Łowicz:

ananasy (37 %), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 37 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia607 kJ / 143 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

Producent marki Łowicz opisuje Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu tak:

100 % słonecznych ananasów, bez konserwantów, Polska Marka
Marka:Łowicz
O marce:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu marki Łowicz? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii dżemy

    Produkt Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu firmy Łowicz znajduje się w kategorii dżemy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dżemy:

    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    jagodowy 280 g
    27,96zł/kg

    Cena: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    Agrest Kiwi 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-06-30
    P R Z E C E N A -10%
    Łowicz Dżem malinowy Łowicz Dżem malinowy
    o obniżonej zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-11-30

    inne produkty marki Łowicz

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Łowicz? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    z owoców leśnych 240 g
    59,88zł/kg

    Cena: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-28
    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    jagodowa 240 szt.

    Cena: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-05-30
    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    truskawkowa 240 g
    45,29zł/kg

    Cena: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
    - kwaśny 500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz żurawina do mięs Łowicz żurawina do mięs
    Data przyd. 2027-02-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5