Lider Zmywak frote

Lider
Lider Zmywak froteLider Zmywak frote
masa netto

masa netto

3 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,51 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908264498197

5908264498197

Cena: 4,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.54 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Zmywak frote marki Lider?

inne produkty w kategorii zmywaki, druciaki, gąbki, ścierki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Lider Zmywak frote do kategorii zmywaki, druciaki, gąbki, ścierki.

Amigo Czyścik stalowy Amigo Czyścik stalowy
3 szt.
1,52zł/szt.

Cena: 4,55 zł

PLN
1
10
Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
3 szt.
2,66zł/szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Zmywak profilowany Gosia Zmywak profilowany
3 szt.
1,55zł/szt.

Cena: 4,64 zł

PLN
1
9
York Czyścik spiralny druciak York Czyścik spiralny druciak
1 szt.

Cena: 2,41 zł

PLN
1
6
Gosia Clean Ścierka kuchenna Gosia Clean Ścierka kuchenna
Falka 10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
30
Gosia Lux zmywak do delikatnych Gosia Lux zmywak do delikatnych
powierzchni 1 szt.

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Gosia Zmywak kuchenny Gosia Zmywak kuchenny
10 szt.

Cena: 7,27 zł

PLN
1
12
Gosia Czyścik z uchwytem Gosia Czyścik z uchwytem
1 szt.

Cena: 7,45 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Lider

Firma Lider prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 listopada 2009 - aktualnie dostępnych jest 1 produktów marki Lider.

Lider Krem do golenia Lider Krem do golenia
Data przydatności
2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5