Gosia Lux zmywak do delikatnych powierzchni

Gosia
55
Najlepszy zmywak na rynku :)Gosia Lux zmywak do delikatnych powierzchni
53Gosia Lux zmywak do delikatnych powierzchni
Gosia Lux zmywak do delikatnych powierzchniGosia Lux zmywak do delikatnych powierzchni
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

3,99 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904771001349

5904771001349

Cena: 3,99 zł

3.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Lux zmywak do delikatnych powierzchni marki Gosia?

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Lux zmywak do delikatnych powierzchni firmy Gosia? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Joanna , 2015-07-26 22:02:56Najlepszy zmywak na rynku :)



inne produkty w kategorii zmywaki, druciaki, gąbki, ścierki

Gosia Lux zmywak do delikatnych powierzchni w sklepie dodomku.pl należy do kategorii zmywaki, druciaki, gąbki, ścierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 11 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

York Czyścik spiralny druciak York Czyścik spiralny druciak
1 szt.

Cena: 2,41 zł

PLN
1
6
Gosia Czyścik z uchwytem Gosia Czyścik z uchwytem
1 szt.

Cena: 7,45 zł

PLN
1
3
Amigo Czyścik stalowy Amigo Czyścik stalowy
3 szt.
1,52zł/szt.

Cena: 4,55 zł

PLN
1
10
Gosia Clean Ścierka kuchenna Gosia Clean Ścierka kuchenna
Falka 10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
30
Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
3 szt.
2,66zł/szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Zmywak profilowany Gosia Zmywak profilowany
3 szt.
1,55zł/szt.

Cena: 4,64 zł

PLN
1
9
Gosia Zmywak kuchenny Gosia Zmywak kuchenny
10 szt.

Cena: 7,27 zł

PLN
1
12
Kuchcik Zmywaki "Naleśnik" 2 sztuki Kuchcik Zmywaki "Naleśnik" 2 sztuki
2 szt.
1,70zł/szt.

Cena: 3,39 zł

PLN
1
16

inne produkty marki Gosia

Firma Gosia prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 kwietnia 2009 - aktualnie dostępnych jest 63 produktów marki Gosia.

Gosia worki na śmieci 35 litrów Gosia worki na śmieci 35 litrów
15 15 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
21
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z uszami 60l 10 szt.

Cena: 5,13 zł

PLN
1
13
Gosia Worki na śmieci mocne 60l Gosia Worki na śmieci mocne 60l
10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
26
Gosia Worki na śmieci mocne 240l Gosia Worki na śmieci mocne 240l
10 szt.
1,40zł/szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z taśmą 35l 15 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Gosia Fresh Zippery woreczki Gosia Fresh Zippery woreczki
z suwakiem 3l 15 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Gosia Clean Mop z microfibry Gosia Clean Mop z microfibry
1 szt.

Cena: 16,89 zł

PLN
1
6
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z taśmą 60l 10 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5