Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Biała Brzoskwinia-Nektarynka

Le Petit Marseillais Stworzona w ciepłym klimacie Prowansji, marka Le Petit Marseillais starannie wybrała i zamknęła w swoich żelach wyjątkowe składniki, które dojrzewały naturalnie muskane promieniami słońca. Poczuj jeszcze więcej natury i ciesz się przyjemnością każdej kąpieli z żelami Le Petit Marseillais. 92 % składników pochodzenia naturalnego / Biodegradowalna formuła w 94 % / Butelka nadająca się do recyklingu / pH neutralne dla skóry / Testowany dermatologicznie.
Le Petit Marseillais Żel pod  prysznic Biała Brzoskwinia-NektarynkaLe Petit Marseillais Żel pod  prysznic Biała Brzoskwinia-Nektarynka
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

33,25 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3574661578408

3574661578408

Cena: 13,30 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.30 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Żel pod prysznic Biała Brzoskwinia-Nektarynka marki Le Petit Marseillais?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Żel pod prysznic Biała Brzoskwinia-Nektarynka marki Le Petit Marseillais:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Prunus Persica Fruit Extract, Prunus Persica Nectarina Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene

Producent marki Le Petit Marseillais opisuje Żel pod prysznic Biała Brzoskwinia-Nektarynka tak:

Stworzona w ciepłym klimacie Prowansji, marka Le Petit Marseillais starannie wybrała i zamknęła w swoich żelach wyjątkowe składniki, które dojrzewały naturalnie muskane promieniami słońca. Poczuj jeszcze więcej natury i ciesz się przyjemnością każdej kąpieli z żelami Le Petit Marseillais. 92 % składników pochodzenia naturalnego / Biodegradowalna formuła w 94 % / Butelka nadająca się do recyklingu / pH neutralne dla skóry / Testowany dermatologicznie.
Marka:Le Petit Marseillais
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Włochy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Produkt Żel pod prysznic Biała Brzoskwinia-Nektarynka firmy Le Petit Marseillais znajduje się w kategorii kąpiel i pod prysznic, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kąpiel i pod prysznic:

Fa Żel pod prysznic Magic Oil Fa Żel pod prysznic Magic Oil
Pink Jasmine 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fiji Dream Żel pod prysznic Fa Fiji Dream Żel pod prysznic
Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Men żel do ciała i włosów Fa Men żel do ciała i włosów
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa żel pod prysznic o zapachu Fa żel pod prysznic o zapachu
guarany i żeń-szenia 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Men Red Cedarwood żel Fa Men Red Cedarwood żel
pod prysznic z formułą 2w1 o zapachu nut drzewnych 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Odświeżający żel pod prysznic Ziaja Odświeżający żel pod prysznic
400 ml
36,55zł/l

Cena: 14,62 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5