Le Petit Marseillais 3w1 żel pod prysznic drzewo cade & paproć

Le Petit Marseillais 4 w 1 żel pod prysznic ciało, włosy, twarz & broda / 92 % składników pochodzenia naturalnego / Biodegradowalna formuła w 99 % / Butelka nadająca się do recyklingu / pH neutralne dla skóry / Testowany dermatologicznie
Le Petit Marseillais 3w1 żel pod   prysznic drzewo cade & paproćLe Petit Marseillais 3w1 żel pod   prysznic drzewo cade & paproć
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

33,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3574661715919

3574661715919

Cena: 13,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.28 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu 3w1 żel pod prysznic drzewo cade & paproć firmy Le Petit Marseillais.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt 3w1 żel pod prysznic drzewo cade & paproć marki Le Petit Marseillais:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Juniperus Oxycedrus Wood Extract, Dryopteris Filix-Mas Root Extract, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

Producent marki Le Petit Marseillais opisuje 3w1 żel pod prysznic drzewo cade & paproć tak:

4 w 1 żel pod prysznic ciało, włosy, twarz & broda / 92 % składników pochodzenia naturalnego / Biodegradowalna formuła w 99 % / Butelka nadająca się do recyklingu / pH neutralne dla skóry / Testowany dermatologicznie
Marka:Le Petit Marseillais
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Włochy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Le Petit Marseillais 3w1 żel pod prysznic drzewo cade & paproć do kategorii kąpiel i pod prysznic.

Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Men żel do ciała i włosów Fa Men żel do ciała i włosów
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Żel pod prysznic Magic Oil Fa Żel pod prysznic Magic Oil
Pink Jasmine 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fiji Dream Żel pod prysznic Fa Fiji Dream Żel pod prysznic
Fa żel pod prysznic o zapachu Fa żel pod prysznic o zapachu
guarany i żeń-szenia 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Men Red Cedarwood żel Fa Men Red Cedarwood żel
pod prysznic z formułą 2w1 o zapachu nut drzewnych 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Odświeżający żel pod prysznic Ziaja Odświeżający żel pod prysznic
400 ml
36,55zł/l

Cena: 14,62 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5