Le Pepe Pesto z bazylii

Le Pepe
Le Pepe Pesto z bazyliiLe Pepe Pesto z bazylii
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-11

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279458369

5905279458369

Cena: 13,68 zł

13.68 PLN 2028-11-11 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pesto z bazylii firmy Le Pepe.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pesto z bazylii marki Le Pepe:

Bazylia 46%, olej słonecznikowy, orzechy nerkowca, mąka ziemniaczana (zawiera siarczyny), sól, mieszanka twardych serów (zwiera białko z mleka, laktozę), ser Grana Padano DOP (mleko, sól, substancja konserwująca: białko kurze- lizozym), orzechy pinii, czosnek, regulator kwasowości: E270, E330.

inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Le Pepe Pesto z bazylii w sklepie dodomku.pl należy do kategorii koncentraty i przeciery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 61 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
30% 190 g
27,11zł/kg

Cena: 5,15 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-30
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
22,89zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-02
Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
190 ml
16,84zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-21
Kotlin Koncentrat pomidorowy 30% Kotlin Koncentrat pomidorowy 30%
190 g
12,21zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-30
Alce Nero Pesto z cukini BIO Alce Nero Pesto z cukini BIO
Data przyd. 2029-04-15
Alce Nero Pesto czerwone Alce Nero Pesto czerwone
z suszonych pomidorów BIO 130 g
116,69zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5