Szare mydło naturalne

Szare mydło naturalneSzare mydło naturalne
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-17

pojemność

cena za kilogram

25,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594060452098

8594060452098

Cena: 5,13 zł

5.13 PLN 2028-11-17 NewCondition

Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Tale, Sodium Chloride, Parfum, Lauric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide.


Barwa mydło powszechne Barwa mydło powszechne
200 g
36,15zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
12
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07
Sodasan mydło roślinne BIO róża Sodasan mydło roślinne BIO róża
i pelargonia 100 g
108,60zł/kg

Cena: 10,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-23
Barwa szare mydło bezzapachowe Barwa szare mydło bezzapachowe
hipoalergiczne 100 g
44,30zł/kg

Cena: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Hipoalergiczne tradycyjne Barwa Hipoalergiczne tradycyjne
polskie szare mydło z ekstraktem z rumianku 100 g
44,50zł/kg

Cena: 4,45 zł

PLN
1
13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5