La Crema de Alva Rogaliki nadziewane kremem o smaku kakaowym

La Crema de Alva Rogaliki nadziewane kremem o smaku kakaowymLa Crema de Alva Rogaliki nadziewane kremem o smaku kakaowym
masa netto

masa netto

210 g

pojemność

cena za kilogram

22,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820057860893

4820057860893

Cena: 4,64 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.64 PLN NewCondition
7Days rogalik z nadzieniem 7Days rogalik z nadzieniem
kakaowym 60 g
41,33zł/kg

Cena: 2,48 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-12-17
7Days rogalik z nadzieniem 7Days rogalik z nadzieniem
szampańskim 65 g
41,69zł/kg

Cena: 2,71 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2026-12-23
Bio Ania Muffinki babuni naturalne Bio Ania Muffinki babuni naturalne
BIO 200 g
83,20zł/kg

Cena: 16,64 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-01
Bio Ania Muffinki babuni kakaowe Bio Ania Muffinki babuni kakaowe
BIO 200 g
81,95zł/kg

Cena: 16,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-01
Suchar Babeczka czekoladowa Suchar Babeczka czekoladowa
bezglutenowa 65 g
89,54zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-01-09
Fiesta Rogal croissant orzechowy Fiesta Rogal croissant orzechowy
60 g
35,33zł/kg

Cena: 2,12 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-01-07
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5