La Bio Idea Sos pomidorowy passata BIO

la BIO IDEA

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

La Bio Idea Sos pomidorowy passata BIOLa Bio Idea Sos pomidorowy passata BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-11

pojemność

cena za kilogram

16,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976016261

8718976016261

Cena: 8,39 zł

8.39 PLN 2027-12-11 NewCondition

Zainteresował Cię produkt La Bio Idea Sos pomidorowy passata BIO marki la BIO IDEA?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano La Bio Idea Sos pomidorowy passata BIO? Sprawdź listę składników:

przetarte pomidory*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 94 kJ/22 kcal
Tłuszcz: 0,1 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 3,4 g
w tym cukry: 2,9 g
Białko: 1,1 g
Sól: 0,48 g


Producent marki la BIO IDEA opisuje La Bio Idea Sos pomidorowy passata BIO tak:

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).


inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak La Bio Idea Sos pomidorowy passata BIO do kategorii koncentraty i przeciery.

Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2029-05-05
Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-08-28
Dawtona Przecier pomidorowy Dawtona Przecier pomidorowy
z polskimi ziołami 500 g
11,28zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-06-26
Podravka przecier pomidorowy Podravka przecier pomidorowy
z ziołami śródziemnomorskimi 500 ml
8,70zł/l

Cena: 4,35 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2028-04-23
Jamar Passata pomidorowa Jamar Passata pomidorowa
klasyczna 500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-02-29
Alce Nero Sos pomidorowy passata Alce Nero Sos pomidorowy passata
3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

Cena: 15,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-31
Metelliana pomidory rozdrobnione Metelliana pomidory rozdrobnione
bez skórki 690 g
11,58zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-31

inne produkty marki la BIO IDEA

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy la BIO IDEA, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

La Bio Idea Przecier Pomidorowy La Bio Idea Przecier Pomidorowy
Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-12-31
La Bio Idea Passata z bazylią BIO La Bio Idea Passata z bazylią BIO
680 g
19,87zł/kg

Cena: 13,51 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-12-31
La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
BIO 400 g
18,20zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-26
La Bio Idea fasola masłowa BIO La Bio Idea fasola masłowa BIO
400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-19
La Bio Idea Fasola czerwona kidney La Bio Idea Fasola czerwona kidney
w zalewie BIO 400 g
21,25zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-09-01
La Bio Idea Pomidory krojone La Bio Idea Pomidory krojone
Bez skóry BIO 400 g
20,75zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-12-31
La Bio Idea ciecierzyca BIO La Bio Idea ciecierzyca BIO
400 g
20,60zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-10-01
La Bio Idea Pomidory pelati bez La Bio Idea Pomidory pelati bez
skóry BIO 400 g
21,25zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5