Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym

Graal
55
Pyszne danie obiadowe w przystępnej cenie w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Polecam serdecznie ?. Smacznego Życzę ?.Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym
55
Ok.Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym
55
Produkt zgodny z zamówieniem.Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym
412Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym
Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowymKuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

700 g

pojemność

cena za kilogram

15,53 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895627183

5903895627183

Cena: 10,87 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
10.87 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Klopsy wieprzowe 34 % w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Graal?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Klopsy wieprzowe 34 % w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Graal:

woda, mięso wieprzowe 18,5 %, koncentrat pomidorowy 4,4 %, białko sojowe, mąka pszenna, cukier, sól, skrobia modyfikowana, płatki ryżowe, błonnik pszenny, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, natka pietruszki), przyprawy, ekstrakt drożdżowy, ekstrakt przypraw, jaja
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Energia334 kJ / 80 kcal
Tłuszcz4,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany4,3 g
w tym cukry3,2 g
Białko4,6 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Zawiera
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Graal opisuje Klopsy wieprzowe 34 % w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

duża porcja, bez dodatku substancji konserwujących, źródło białka
Marka:Kuchnia Staropolska
O marce:Kuchnia Staropolska Nowocześnie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Klopsy wieprzowe 34 % w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Klopsy wieprzowe 34 % w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Graal. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Damian Kaleta ?. , 2024-03-07 10:26:19Pyszne danie obiadowe w przystępnej cenie w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Polecam serdecznie ?. Smacznego Życzę ?.
  • Marek , 2024-02-06 17:12:22Ok.
  • Grażyna , 2022-10-21 20:11:43Produkt zgodny z zamówieniem.



inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Kuchnia Staropolska Klopsy w sosie pomidorowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 170 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie
pomidorowym 700 g
15,07zł/kg

Cena: 10,55 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-01-30
Orzeł Polska Rosół Domowy Orzeł Polska Rosół Domowy
700 g
21,99zł/kg

Cena: 15,39 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-06-29
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Rolnik Pulpety w sosie pomidorowym Rolnik Pulpety w sosie pomidorowym
Data przyd. 2029-05-28
Pudliszki Pulpety w sosie Pudliszki Pulpety w sosie
pomidorowym 590 g
19,56zł/kg

Cena: 11,54 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-01-27
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Graal

Poznaj produkty marki Graal - w aktualnej ofercie mamy 10 produktów Graal.

Graal Szczeciński Paprykarz Graal Szczeciński Paprykarz
z Łososiem 330 g
20,09zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2029-05-30
Graal Makrela w sosie pomidorowym Graal Makrela w sosie pomidorowym
Data przydatności
2029-06-30
Graal Byczki w sosie pomidorowym Graal Byczki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2029-07-30
Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem
perłowym i suszonymi pomidorami 160 g
74,94zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-30
Graal Filety ze śledzia w sosie Graal Filety ze śledzia w sosie
pomidorowym 170 g
50,59zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-30
Graal Śledź w sosie pomidorowym Graal Śledź w sosie pomidorowym
170 g
43,06zł/kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-05-30
Graal Filety z makreli w ostrym Graal Filety z makreli w ostrym
sosie pomidorowym z jalapeno 170 g
51,88zł/kg

Cena: 8,82 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-06-30
Graal Filety z makreli w pikantnym Graal Filety z makreli w pikantnym
sosie pomidorowym z chili 170 g
51,88zł/kg

Cena: 8,82 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5