Kuchnia Staropolska Grochówka z boczkiem wędzonym

Kuchnia Staropolska
Kuchnia Staropolska Grochówka z  boczkiem wędzonymKuchnia Staropolska Grochówka z  boczkiem wędzonym
masa netto

masa netto

660 g

pojemność

cena za kilogram

17,12 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895642018

5903895642018

Cena: 11,30 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.30 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Zupa grochowa z wędzonym boczkiem wieprzowym. Produkt sterylizowany firmy Kuchnia Staropolska ?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kuchnia Staropolska :

woda, groch gotowany 17,4 %, ziemniaki 16 %, boczek wieprzowy wędzony 6,9 % (boczek wieprzowy, woda, sól), marchew, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawierają seler), seler, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, natka pietruszki), majeranek
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Energia384 kJ / 92 kcal
Tłuszcz4,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany9,1 g
w tym cukry2,1 g
Białko3,8 g
Sól0,90 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać

Producent marki Kuchnia Staropolska opisuje Zupa grochowa z wędzonym boczkiem wieprzowym. Produkt sterylizowany tak:

bez dodatku glutaminianu monosodowego, 2 w 1* obiad dla 2 osób XXL, *2 porcje w 1 słoiku/opakowaniu
Marka:Kuchnia Staropolska
O marce:Kuchnia Staropolska Nowocześnie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Zupa grochowa z wędzonym boczkiem wieprzowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Wyrób firmy Kuchnia Staropolska o nazwie Zupa grochowa z wędzonym boczkiem wieprzowym. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kuchnia Staropolska Leczo warzywne Kuchnia Staropolska Leczo warzywne
Data przyd. 2027-12-30
Kuchnia Staropolska Ogórkowa z Kuchnia Staropolska Ogórkowa z
ziemniakami 660 g
16,65zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-30
JemyJemy zupa grochowa JemyJemy zupa grochowa
z kiełbasą wieprzową 450 g
17,18zł/kg

Cena: 7,73 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-23
Szubryt Grochówka wojskowa Szubryt Grochówka wojskowa
z żeberkiem wieprzowym " Czysta etykieta " 480 g
37,02zł/kg

Cena: 17,77 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-26
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Kuchnia Staropolska

Poznaj produkty marki Kuchnia Staropolska - w aktualnej ofercie mamy 3 produktów Kuchnia Staropolska .

Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie
pomidorowym 700 g
15,07zł/kg

Cena: 10,55 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5