Kuchnia Staropolska Flaki po zamojsku

Kuchnia Staropolska
55
Paczka idealnie spakowana, jak zawsze. Dotarła do mnie na szósty dzień w idealnym stanie. Słoiki zimne
Pozdrawim
Kuchnia Staropolska Flaki po zamojsku
55
Dobra konsystencja ,pieprzna tak jak trzeba,polecamKuchnia Staropolska Flaki po zamojsku
49Kuchnia Staropolska Flaki po zamojsku
Obiad XXL 3 porcje Bez dodatku substancji konserwujących 3 w 1* obiad dla 3 osób *3 porcje w 1 słoiku/opakowaniu.
Kuchnia Staropolska Flaki po zamojskuKuchnia Staropolska Flaki po zamojsku
masa netto

masa netto

700 g

pojemność

cena za kilogram

18,23 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895635959

5903895635959

Cena: 12,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.76 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska ?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska :

woda, żołądki wołowe 30 %, koncentrat pomidorowy 2 %, cebula, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, seler, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawiera seler), marchew 0,6 %, bulion wołowy (sól, ekstrakt wołowiny, przyprawy, mąka sojowa, tłuszcz wołowy, cukier, olej rzepakowy), ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone (pietruszka, marchew, natka pietruszki, seler)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Energia242 kJ / 57 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
Węglowodany2,9 g
w tym cukry1,6 g
Białko7,5 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Zawiera
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Kuchnia Staropolska opisuje Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

Obiad XXL 3 porcje Bez dodatku substancji konserwujących 3 w 1* obiad dla 3 osób *3 porcje w 1 słoiku/opakowaniu.
Cechy:duża porcja!, bez dodatku substancji konserwujących, źródło białka
Marka:Kuchnia Staropolska
O marce:Kuchnia Staropolska Nowocześnie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Kuchnia Staropolska . Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Urszula , 2024-11-12 13:14:24Paczka idealnie spakowana, jak zawsze. Dotarła do mnie na szósty dzień w idealnym stanie. Słoiki zimne
    Pozdrawim
  • Hoffman , 2022-02-02 01:21:28Dobra konsystencja ,pieprzna tak jak trzeba,polecam



inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Wyrób firmy Kuchnia Staropolska o nazwie Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie
pomidorowym 700 g
15,07zł/kg

Cena: 10,55 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-01-30
Orzeł Polska Rosół Domowy Orzeł Polska Rosół Domowy
700 g
21,99zł/kg

Cena: 15,39 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-06-29
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Flaczki w rosole Pamapol Flaczki w rosole
Data przyd. 2029-01-13
Spichlerz Rusiecki Flaki wołowe Spichlerz Rusiecki Flaki wołowe
w rosole na bulionie drobiowo-wołowym 470 g
24,77zł/kg

Cena: 11,64 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-19
Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku
450 g
28,87zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-04
Pudliszki Flaki wołowe w rosole Pudliszki Flaki wołowe w rosole
450 g
28,87zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-01-23
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Kuchnia Staropolska

Czy znasz już markę Kuchnia Staropolska ? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kuchnia Staropolska od 20 grudnia 2013.

Kuchnia Staropolska Leczo warzywne Kuchnia Staropolska Leczo warzywne
Data przyd. 2027-12-30
Kuchnia Staropolska Ogórkowa z Kuchnia Staropolska Ogórkowa z
ziemniakami 660 g
16,65zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5