Krüger MixFix Cao Napój kakaowy o smaku ciasteczek czekoladowych z kremem

Kruger
Krüger MixFix Cao Napój kakaowy o smaku ciasteczek czekoladowych z krememKrüger MixFix Cao Napój kakaowy o smaku ciasteczek czekoladowych z kremem
masa netto

masa netto

375 g

pojemność

cena za kilogram

44,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716994667

5901716994667

Cena: 16,70 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.70 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Krüger MixFix Cao Napój kakaowy o smaku ciasteczek czekoladowych z kremem firmy Kruger?

inne produkty w kategorii czekolada i kakao

Krüger MixFix Cao Napój kakaowy o smaku ciasteczek czekoladowych z kremem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada i kakao. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 20 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Puchatek 10 witamin kakao słodkie Puchatek 10 witamin kakao słodkie
Data przyd. 2027-09-30
Puchatek 10 witamin kakao słodkie Puchatek 10 witamin kakao słodkie
Data przydatności
2027-11-30
Krüger Czekolada do picia Krüger Czekolada do picia
220 g
69,14zł/kg

Cena: 15,21 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-07-30
Krüger Czekolada Milky Krüger Czekolada Milky
Data przyd. 2027-10-30
Krüger kakao extra ciemne Krüger kakao extra ciemne
80 g
94,75zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Kakao sproszkowane Bio Planet Kakao sproszkowane
odtłuszczone BIO 200 g
148,75zł/kg

Cena: 29,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-12-31
Inka Czekoladowa Inka Czekoladowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z czekoladą 200 g
58,65zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-08-17
Krüger kakao extra ciemne Krüger kakao extra ciemne
w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 200 g
76,85zł/kg

Cena: 15,37 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30

inne produkty marki Kruger

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kruger? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5