Krüger Cappuccino Classico

Kruger
Krüger Cappuccino ClassicoKrüger Cappuccino Classico
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

38,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4052700069753

4052700069753

Cena: 19,26 zł

19.26 PLN 2027-02-28 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Krüger Cappuccino Classico marki Kruger?

Jak powstał produkt Krüger Cappuccino Classico firmy Kruger - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Serwatka w proszku (z mleka), cukier, kawa rozpuszczalna (6%), tłuszcz kokosowy, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, sól, laktoza (z mleka), stabilizator E339, aromat naturalny, stabilizator E452, białka mleka, stabilizator E340, substancja przeciwzbrylająca E 341, emulgator E 471, emulgator E472e.


  • Średnia wartość odżywcza w 100g
    wartość energetyczna 1592kJ/377 kcal
    tłuszcz 6,1g
    w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,5g
    węglowodany 71,8g
    w tym cukry 70,5g
    białko 7,4g
    sól 1,99g

Producent marki Kruger opisuje Krüger Cappuccino Classico tak:

  • 4-5 lekko czubatych łyżeczek do kawy (20g) wsypać do filiżanki (150 ml) lub 6-7 lekko czubatych łyżeczek do kawy (27g) wsypać do kubka (200 ml), zalać gorącą, nie gotującą się wodą, wymieszać i gotowe.


inne produkty w kategorii cappuccino

Krüger Cappuccino Classico w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cappuccino. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 17 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Krüger Cappuccino White Vanille Krüger Cappuccino White Vanille
Data przyd. 2027-08-30
Krüger Cappuccino Double Schoko Krüger Cappuccino Double Schoko
Data przydatności
2027-03-30
Mokate Cappuccino śmietankowe Mokate Cappuccino śmietankowe
110 g
51,36zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-12-11
Mokate Cappuccino waniliowe Mokate Cappuccino waniliowe
110 g
51,36zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-02-03
Mokate Cappuccino orzechowe Mokate Cappuccino orzechowe
Data przyd. 2027-10-24
Mokate Cappuccino z belgijską Mokate Cappuccino z belgijską
czekoladą 110 g
51,45zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-11-27
Mokate Cappuccino z magnezem Mokate Cappuccino z magnezem
Data przyd. 2027-12-19

inne produkty marki Kruger

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kruger, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5