Krokus Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy

Krokus
51Krokus Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy

Sporządzono z 46 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem truskawkowy z wanilią ma intensywny, ładny kolor, co świadczy o zachowaniu sporej części prozdrowotnych właściwości świeżych truskawek. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.

Krokus Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowyKrokus Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy
BIO
masa netto

masa netto

235 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-01

pojemność

cena za kilogram

51,02 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906732622822

5906732622822

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-04-01 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy marki Krokus?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Krokus:

truskawki (50 %), cukier, sok z cytryny, pektyny - substancja żelująca, wanilia (0,1 %).


Wartość energetyczna: 595 kJ/140 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 35 g
w tym cukry: 34 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Producent marki Krokus opisuje Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy tak:

Sporządzono z 46 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem truskawkowy z wanilią ma intensywny, ładny kolor, co świadczy o zachowaniu sporej części prozdrowotnych właściwości świeżych truskawek. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.


Jakie recenzje zebrał produkt Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy marki Krokus? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii dżemy

    Produkt Dżem truskawkowy z wanilią o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy firmy Krokus znajduje się w kategorii dżemy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dżemy:

    Krokus Dżem wiśniowy z kardamonem Krokus Dżem wiśniowy z kardamonem
    o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy 235 g
    52,94zł/kg

    Cena: 12,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-10-30
    Krokus Dżem rabarbarowy z cynamonem Krokus Dżem rabarbarowy z cynamonem
    o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy 235 g
    45,32zł/kg

    Cena: 10,65 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-03-01
    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    ananasowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30

    inne produkty marki Krokus

    Czy znasz już markę Krokus? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Krokus od 19 czerwca 2024.

    Krokus Kapusta postna z grzybami Krokus Kapusta postna z grzybami
    leśnymi 670 g
    32,82zł/kg

    Cena: 21,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5