Cykoria Wiórki kokosowe

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Wiórki kokosowe firmy Cykoria?
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2822 kJ / 674 kcal |
| Tłuszcz | 65 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Węglowodany | 7,4 g |
| w tym cukry | 7,4 g |
| Błonnik | 16 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sól | 0,09 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Wiórki kokosowe tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Wiórki kokosowe marki Cykoria? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
- 2025-05-19 15:44:07Ok.
inne produkty w kategorii owoce suszone
Produkt Wiórki kokosowe firmy Cykoria znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morwa_biala_suszona_BIO/34153.htmlCena: 7,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Imbir_kandyzowany_BIO/34161.htmlCena: 15,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Krazki_jablka_suszone_BIO/34194.htmlCena: 10,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Jagody_goji_suszone_BIO/35415.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Mango_suszone_BIO/39578.htmlCena: 13,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Krazki_ananasa_suszone_BIO/39843.html2026-10-07
Firma Cykoria prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 grudnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 139 produktów marki Cykoria.
Cena: 1 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami