Kinder Niespodzianka jajko w mlecznej czekoladzie

Kinder
55
Dzieci za tym przpadają.Kinder Niespodzianka jajko w mlecznej czekoladzie
53Kinder Niespodzianka jajko w mlecznej czekoladzie
Kinder Niespodzianka to pyszna czekolada połączona z niespodzianką w formie zabawki. Seria Kinder Niespodzianki NATOONS przenosi dzieci w świat dinozaurów, gdzie czekają realistyczne figurki od triceratopsa po tyranozaura. To niezwykła okazja, by poprzez zabawę odkrywać fascynującą przeszłość naszej planety, rozwijać wyobraźnię i cieszyć się każdą nową przygodą.
Kinder Niespodzianka jajko  w mlecznej czekoladzieKinder Niespodzianka jajko  w mlecznej czekoladzie
masa netto

masa netto

20 g

pojemność

cena za kilogram

283,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

54088191

Cena: 5,67 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.67 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pusta figurka z mlecznej czekolady z warstwą białego mlecznego nadzienia (53 %), z niespodzianką firmy Kinder.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pusta figurka z mlecznej czekolady z warstwą białego mlecznego nadzienia (53 %), z niespodzianką marki Kinder:

czekolada mleczna 47 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), mleko odtłuszczone w proszku (17 %), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), masło odwodnione, emulgator: lecytyny (soja), wanilina, Składniki mleka: 32 % - Składniki kakao: 15 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (100 g):
Wartość energetyczna (energia)2338 kJ / 561 kcal
Tłuszcz34,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22,9 g
Węglowodany52,6 g
w tym cukry52,3 g
Białko8,4 g
Sól0,323 g

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera

Producent marki Kinder opisuje Pusta figurka z mlecznej czekolady z warstwą białego mlecznego nadzienia (53 %), z niespodzianką tak:

Kinder Niespodzianka to pyszna czekolada połączona z niespodzianką w formie zabawki. Seria Kinder Niespodzianki NATOONS przenosi dzieci w świat dinozaurów, gdzie czekają realistyczne figurki od triceratopsa po tyranozaura. To niezwykła okazja, by poprzez zabawę odkrywać fascynującą przeszłość naszej planety, rozwijać wyobraźnię i cieszyć się każdą nową przygodą.
Cechy:Kinder Niespodzianka to pyszna czekolada połączona z niespodzianką w formie zabawki. Kolekcja NATOONS przedstawia realistyczne figurki dinozaurów – od triceratopsa po tyranozaura – odkrywając fascynujący świat prehistorii w wyjątkowej formie zabawy.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:OSTRZEŻENIE. ZAWIERA ZABAWKĘ. MAŁE CZĘŚCI. ZALECANY NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ.
Marka:Kinder
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pusta figurka z mlecznej czekolady z warstwą białego mlecznego nadzienia (53 %), z niespodzianką.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pusta figurka z mlecznej czekolady z warstwą białego mlecznego nadzienia (53 %), z niespodzianką firmy Kinder. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • M. , 2025-10-01 07:16:10Dzieci za tym przpadają.



inne produkty w kategorii cukierki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kinder Niespodzianka jajko w mlecznej czekoladzie do kategorii cukierki.

Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przydatności
2027-07-30
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16
Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-04
Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-02-19
Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
33 g
68,79zł/kg

Cena: 2,27 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-12-14
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przyd. 2027-09-30

inne produkty marki Kinder

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kinder? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
Kinder Bueno baton white Kinder Bueno baton white
Data przyd. 2026-12-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5