Kaszubski Olej rzepakowy tłoczony na zimno

Kaszubski Zawarta w oleju witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Kaszubski Olej rzepakowy  tłoczony na zimnoKaszubski Olej rzepakowy  tłoczony na zimno
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

29,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395631001

5906395631001

Cena: 14,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Olej rzepakowy tłoczony na zimno marki Kaszubski?

Jak powstał produkt Olej rzepakowy tłoczony na zimno firmy Kaszubski - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

100 % olej rzepakowy tłoczony na zimno
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna3700 kJ / 900 kcal
Tłuszcz,100,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,8 g
Węglowodany,0,0 g
w tym cukry0,0 g
Białko0,0 g
Sól0,0 g
Witamina E32,4 mg (270 %)*
*% dziennych referencyjnych wartości spożycia witamin i składników mineralnych dla osób dorosłych

Producent marki Kaszubski opisuje Olej rzepakowy tłoczony na zimno tak:

Zawarta w oleju witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Cechy:edycja limitowana, Produkt polski, Super Produkt 2020 - Wybór Konsumentów, Doceń polskie - Top Produkt
Marka:Kaszubski
Przechowywanie:Możliwy osad naturalnego pochodzenia. Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Zastosowanie: do smażenia, pieczenia i stosowania na zimno.
Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Kaszubski Olej rzepakowy tłoczony na zimno w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 49 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Olandia Olej z zarodów rzepaku do Olandia Olej z zarodów rzepaku do
smażenia tłoczony na zimno BIO 500 ml
45,98zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-23
Monini Delicato oliwa z oliwek Monini Delicato oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia na zimno (Extra Vergine) 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-11-06
Monini Gran Fruttato oliwa z oliwek Monini Gran Fruttato oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico oliwa z oliwek Monini Classico oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia na zimno 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini olej z pestek winogron Monini olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Bio Planete Olej sałatkowy Bio Planete Olej sałatkowy
tłoczony na zimno BIO 500 ml
47,98zł/l

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5