Kaminiarz Boczek Wędzony kostka

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Boczek wieprzowy, surowy wędzony, pokrojony w słupki firmy Kaminiarz?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kaminiarz:
Boczek wieprzowy, sól, glukoza, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, 100 g wyrobu wyprodukowano ze 100 g boczku wieprzowego.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1382 kJ/334 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 2,7 g |
| - w tym cukry | 1,3 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 2,6 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Kaminiarz opisuje Boczek wieprzowy, surowy wędzony, pokrojony w słupki tak:
inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone
Wyrób firmy Kaminiarz o nazwie Boczek wieprzowy, surowy wędzony, pokrojony w słupki został przypisany do kategorii szynki wędzone, parzone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Szynka wieprzowa, sól, glukoza, cukier, maltodekstryna, wzmacniacz smaku-glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz - izoaskorbinian sodu, ekstrakty przypraw, aromat, substancja(...)
Cena: 26,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Kummer_Szynka_Kaszubska/19606.html2026-06-10
Cena: 9,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_szyneczka_drobiowa/48579.htmlboczek wieprzowy bez żeber, chrząstki i skóry (98 g wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, glukoza, aromaty, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, (...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Boczek_surowy_wedzony/48581.htmlogonówka wieprzowa, sól, cukier, substancji konserwująca-azotyn sodu 100g produktu wyprodukowano z 113g mięsa wieprzowego
Cena: 16,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Kummer_Ogonowka_domowa/49734.html2026-06-10
karkówka wieprzowa bez kości (87%), woda, sól, stabilizatory: trifosforany, karagen, glukoza, maltodekstryna, błonnik pszenny (bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, prze(...)
Cena: 8,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Baleron_gotowany/73058.htmlCena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Bell_Bekon_wedzony/103655.htmlschab wieprzowy (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców
Cena: 9,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Schab_100_miesa/107172.htmlboczek wieprzowy bez żeber, chrząstki i skóry (98 g wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, glukoza, aromaty, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, (...)
Cena: 6,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Boczek_surowy_wedzony_kostka_map/110555.html






Koszyk z zakupami