Ziaja masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic

Ziaja
52Ziaja masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic
kakaowa pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kakaowa receptura masło kakaowe - działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznicZiaja masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009917

5901887009917

Cena: 10,84 zł

Kup 15 szt. po 10.68 zł/szt
10.84 PLN 2029-02-28 NewCondition

Zainteresował Cię produkt masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic marki Ziaja?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic marki Ziaja:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Panthenol, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, C12-13 Alkyl Lactate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid, CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1)

Producent marki Ziaja opisuje masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic tak:

kakaowa pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kakaowa receptura masło kakaowe - działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka. D-panthenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Cechy:rodzinne opakowanie
Marka:Ziaja
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia Do mycia stosować niewielką ilość żelu, następnie spłukać. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic marki Ziaja? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

    Produkt masło kakaowe kremowy żel myjący pod prysznic firmy Ziaja znajduje się w kategorii kąpiel i pod prysznic, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kąpiel i pod prysznic:

    Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
    myjący mleczna kąpiel 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2029-02-28
    Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
    naturalna odżywka skóry 500 ml
    21,68zł/l

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2029-02-28
    Ziaja Maziajki Żel do kąpieli Ziaja Maziajki Żel do kąpieli
    guma balonowa 500 ml
    21,58zł/l

    Cena: 10,79 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-01-30
    Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
    z kaszmirem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
    21,62zł/l

    Cena: 10,81 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2029-01-31
    Ziaja marshmallow żel pod prysznic Ziaja marshmallow żel pod prysznic
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
    arganowy pod prysznic i do kąpieli 500 ml
    21,62zł/l

    Cena: 10,81 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2029-01-31
    Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
    z jedwabiem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
    21,62zł/l

    Cena: 10,81 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2029-01-31
    Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
    Ginkgo 400 ml
    32,48zł/l

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    2

    inne produkty marki Ziaja

    Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

    Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
    intymnej brzoskwinia 500.00 ml
    22,48zł/l

    Cena: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-04-30
    Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
    nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
    49,20zł/l

    Cena: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-12-31
    Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
    nawilżanie 200 ml
    43,10zł/l

    Cena: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-10-30
    Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
    demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
    61,40zł/l

    Cena: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-12-31
    Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
    intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
    41,40zł/l

    Cena: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
    do demakijażu oczu 120 ml
    81,50zł/l

    Cena: 9,78 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-02-28
    Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
    50 ml
    162,80zł/l

    Cena: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2028-08-30
    Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
    koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
    145,60zł/l

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5