Johnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesem

Johnsons Baby Zatrzymuje 10 razy więcej wilgoci* Hipoalergiczna**, testowana przez dermatologów Zawiera ekstrakt z aloesu Nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem *zastosowana na mokrej skórze w porównaniu z wieloma mleczkami do ciała na suchej skórze. **formuła minimalizująca ryzyko wystąpienia alergii.
Johnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesemJohnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesem
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

38,93 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410207115889

8410207115889

Cena: 11,68 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.68 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Johnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesem firmy Johnsons Baby.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Johnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesem marki Johnsons Baby:

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Parfum

Producent marki Johnsons Baby opisuje Johnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesem tak:

Zatrzymuje 10 razy więcej wilgoci* Hipoalergiczna**, testowana przez dermatologów Zawiera ekstrakt z aloesu Nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem *zastosowana na mokrej skórze w porównaniu z wieloma mleczkami do ciała na suchej skórze. **formuła minimalizująca ryzyko wystąpienia alergii.
Cechy:natychmiast nawilża delikatną skórę dziecka
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć wypicia lub wdychania, gdyż może to spowodować poważny uraz. W przypadku wystąpienia problemów z oddychaniem należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Tylko do użytku zewnętrznego.
Marka:Johnson's
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kosmetyki

Produkt Johnsons baby oliwka dla niemowląt z aloesem firmy Johnsons Baby znajduje się w kategorii kosmetyki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kosmetyki:

Hipp Babysanft Sensitive Balsam Hipp Babysanft Sensitive Balsam
intensywnie nawilżający 300 ml
83,30zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
10
HiPP Babysanft Sensitive Płyn HiPP Babysanft Sensitive Płyn
do kąpieli hipopotam od urodzenia 300 ml
65,17zł/l

Cena: 19,55 zł

PLN
1
10
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
HiPP Krem przeciwsłoneczny HiPP Krem przeciwsłoneczny
do twarzy SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 30 ml
699,67zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5