Jarmuż ekologiczny Bio Planet

Bio Planet Produkt sprzedawany na sztuki.Opakowanie: tacka.Podana cena za jedną sztukę.Zalecane przechowywanie w temperaturze od +6°C do +8°CCeny świeżych warzyw i owoców zmieniamy w każdy piątek rano.
Jarmuż ekologiczny Bio PlanetJarmuż ekologiczny Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

109,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983780687

5902983780687

Cena: 10,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Jarmuż ekologiczny firmy Bio Planet.

Producent marki Bio Planet opisuje Jarmuż ekologiczny tak:

Produkt sprzedawany na sztuki.Opakowanie: tacka.Podana cena za jedną sztukę.Zalecane przechowywanie w temperaturze od +6°C do +8°CCeny świeżych warzyw i owoców zmieniamy w każdy piątek rano.

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Jarmuż ekologiczny został przypisany do kategorii warzywa świeże. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Rukola ekologiczna Bio Planet Rukola ekologiczna Bio Planet
BIO
Rukola ekologiczna Bio Planet Rukola ekologiczna Bio Planet
100 g
68,70zł/kg

Cena: 6,87 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Roszponka ekologiczna Bio Planet Roszponka ekologiczna Bio Planet
BIO
Roszponka ekologiczna Bio Planet Roszponka ekologiczna Bio Planet
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-23
Papryka ostra ekologiczna Bio Papryka ostra ekologiczna Bio
Planet 100 g
85,60zł/kg

Cena: 8,56 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Czosnek polski główka Czosnek polski główka
1 szt.

Cena: 3,65 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5