Jamar Koncentrat pomidorowy

Jamar
55Jamar Koncentrat pomidorowy
Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Jamar Koncentrat pomidorowyJamar Koncentrat pomidorowy
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

20,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200596

5906716200596

Cena: 3,69 zł

3.69 PLN 2028-05-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany marki Jamar?

Jak powstał produkt Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany firmy Jamar - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Zawartość ekstraktu ogólnego nie mniej niż 28 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia492 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany21 g
- w tym cukry15 g
Błonnik4,4 g
Białko3,9 g
Sól0,05 g

Producent marki Jamar opisuje Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany tak:

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Cechy:z pasji do warzyw i owoców, źródło błonnika, słodycz pomidora :)
Marka:Jamar
O marce:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany marki Jamar? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Jamar Koncentrat pomidorowy do kategorii koncentraty i przeciery.

    Rolnik koncentrat pomidorowy Rolnik koncentrat pomidorowy
    200 g
    21,60zł/kg

    Cena: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2028-08-27
    Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    Cena: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-05-30
    Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
    80 g
    34,50zł/kg

    Cena: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2028-05-08
    Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28% Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28%
    BIO 130 g
    82,38zł/kg

    Cena: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-10-14
    Bio Food Koncentrat pomidorowy 30% Bio Food Koncentrat pomidorowy 30%
    200 g
    66,45zł/kg

    Cena: 13,29 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-04-28
    Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
    190 ml
    16,84zł/l

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-05-21
    Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
    czerwonego 300 ml
    24,67zł/l

    Cena: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-10-30

    inne produkty marki Jamar

    Czy znasz już markę Jamar? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Jamar od 25 października 2008.

    Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
    300 g
    14,43zł/kg

    Cena: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-12-31
    Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
    marchewka i groszek 470 g
    14,04zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-12-31
    Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
    Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
    14,04zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-01-31
    Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
    Data przyd. 2027-05-31
    Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
    400 g
    12,80zł/kg

    Cena: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-31
    Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
    marchewka groszek 380 g
    14,92zł/kg

    Cena: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-04-30
    Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5