Jamar Pomidory krojone

Jamar

Włoskie pomidory krojone Jamar to wygodny przysmak dla całej rodziny. Pomidory wystarczy włożyć na patelnię, do garnka lub miksera, aby otrzymać przepyszną i zdrową potrawę lub przekąskę.

Jamar Pomidory krojoneJamar Pomidory krojone
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

14,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100916

5901844100916

Cena: 5,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.76 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Obrane pomidory krojone w soku pomidorowym. Produkt pasteryzowany firmy Jamar?

Jak powstał produkt Obrane pomidory krojone w soku pomidorowym. Produkt pasteryzowany firmy Jamar - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

obrane pomidory krojone (60%), sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia 110 kJ / 26 kcal
Tłuszcz 0,4 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone  
Węglowodany 4,1 g
- w tym cukry 4 g
Błonnik 1,1 g
Białko 1,1 g
Sól 0,13 g

Producent marki Jamar opisuje Obrane pomidory krojone w soku pomidorowym. Produkt pasteryzowany tak:

Włoskie pomidory krojone Jamar to wygodny przysmak dla całej rodziny. Pomidory wystarczy włożyć na patelnię, do garnka lub miksera, aby otrzymać przepyszną i zdrową potrawę lub przekąskę.


Cechy:

pomidory włoskie


Marka:Jamar
O marce:

Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Obrane pomidory krojone w soku pomidorowym. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.


Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:

Włochy


Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Obrane pomidory krojone w soku pomidorowym. Produkt pasteryzowany firmy Jamar znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-10-04
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Alce Nero pomidory pelati Alce Nero pomidory pelati
Bez skóry w puszce BIO 400 g
22,85zł/kg

Cena: 9,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
La Bio Idea Pomidory krojone La Bio Idea Pomidory krojone
Bez skóry BIO 400 g
20,75zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-12-31
Rolnik pomidory całe w sosie Rolnik pomidory całe w sosie
własnym 400 g
10,28zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30
Podravka pomidory krojone Podravka pomidory krojone
klasyczne 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-10-04
Podravka pomidory całe Podravka pomidory całe
Bez skórki w soku pomidorowym 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-09-21
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
z czosnkiem 400 g
12,50zł/kg

Cena: 5 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-09-26

inne produkty marki Jamar

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Jamar? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Jamar Pulpa pomidorowa Jamar Pulpa pomidorowa
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-09-30
Jamar Pomidory drobno krojone Jamar Pomidory drobno krojone
pulpa z bazylią 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-08-30
Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-01-31
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5