Jamar fasolka biała konserwowa

Jamar
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Jamar fasolka biała konserwowa
42Jamar fasolka biała konserwowa
Fasola biała konserwowa Jamar to źródło smaku i wartości odżywczych. Wybieramy najlepsze ziarna, dlatego nasz produkt charakteryzuje się doskonałą konsystencją, chrupkością i jędrnością. Z fasoli można wyczarować przepyszne zupy, pasty oraz sałatki.
Jamar fasolka biała konserwowaJamar fasolka biała konserwowa
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

12,80 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201272

5906716201272

Cena: 5,12 zł

Kup 10 szt. po 5.04 zł/szt
5.12 PLN 2028-01-31 NewCondition
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
13,45zł/kg

Cena: 5,38 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-02-28

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany marki Jamar?

Jak powstał produkt Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Jamar - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia429 kJ / 102 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany14 g
- w tym cukry2,2 g
Błonnik7,5 g
Białko6,9 g
Sól0,91 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Jamar opisuje Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Fasola biała konserwowa Jamar to źródło smaku i wartości odżywczych. Wybieramy najlepsze ziarna, dlatego nasz produkt charakteryzuje się doskonałą konsystencją, chrupkością i jędrnością. Z fasoli można wyczarować przepyszne zupy, pasty oraz sałatki.
Cechy:aksamitna, naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich
Marka:Jamar
O marce:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku / denku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Jamar? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:55Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Jamar o nazwie Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-01-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2030-04-30
Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2030-05-30
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
BIO 400 g
18,20zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-26

inne produkty marki Jamar

Firma Jamar prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 25 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 26 produktów marki Jamar.

Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-01-31
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-04-30
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-31
Jamar Mieszanka wielo-warzywna Jamar Mieszanka wielo-warzywna
meksykańska 470 g
14,00zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-10-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5