Ziaja intima płyn do higieny intymnej brzoskwinia

Ziaja Płyn do higieny intymnej o zapachu świeżych brzoskwiń. Zawiera kwas mlekowy, prowitaminę B5 (D-panthenol), łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.\n\n- Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych.\n- Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.\n- Zmniejsza skłonność do występowania infekcji.\n- Skutecznie łagodzi podrażnienia i otarcia śluzówki.\n- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.
Ziaja intima płyn do higieny intymnej brzoskwiniaZiaja intima płyn do higieny intymnej brzoskwinia
pojemność netto

pojemność netto

500.00 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

22,48 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003328

5901887003328

Cena: 11,24 zł

11.24 PLN 2028-04-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Płyn do higieny intymnej marki Ziaja?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Ziaja:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Panthenol, Cocamide DEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), CI 42090 (FD&C Blue No. 1)

Producent marki Ziaja opisuje Płyn do higieny intymnej tak:

Płyn do higieny intymnej o zapachu świeżych brzoskwiń. Zawiera kwas mlekowy, prowitaminę B5 (D-panthenol), łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.
- Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych.
- Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.
- Zmniejsza skłonność do występowania infekcji.
- Skutecznie łagodzi podrażnienia i otarcia śluzówki.
- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.
Cechy:przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku, nie zawiera mydła, pH fizjologiczne, preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie
Marka:Ziaja
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Płyn do higieny intymnej
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Adres zwrotny:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk

inne produkty w kategorii higiena intymna

Produkt Płyn do higieny intymnej firmy Ziaja znajduje się w kategorii higiena intymna, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu higiena intymna:

Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 500 ml
27,78zł/l

Cena: 13,89 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-30
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem laktobionowym 500 ml
27,56zł/l

Cena: 13,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-30
Organyc naturalny płyn do higieny Organyc naturalny płyn do higieny
intymnej z rumiankiem 250 ml
143,96zł/l

Cena: 35,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-03-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Naturella Classic Night Economy Naturella Classic Night Economy
Zapachowe podpaski higieniczne z kremowym 16 szt.

Cena: 10,71 zł

PLN
1
3
Always Classic podpaski Always Classic podpaski
higieniczne 8 night 8 szt.

Cena: 6,32 zł

PLN
1
6
Bocoton Chusteczki do higieny Bocoton Chusteczki do higieny
intymnej BIO 20 szt.

Cena: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Normalizująca pianka
do higieny intymnej kwas L-mlekowy + copper usnate 250 ml
49,44zł/l

Cena: 12,36 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-09-30

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5