Hortex Leon Napój owocowy jabłko-limonka

Hortex
51Hortex Leon Napój owocowy jabłko-limonka
Hortex Leon Napój owocowy jabłko-limonkaHortex Leon Napój owocowy jabłko-limonka
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

5,70 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900500041051

5900500041051
Produkt niedostępny
2.28 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Napój owocowy jabłko-limonka. Pasteryzowany. Niegazowany. Bez dodatku substancji konserwujących marki Hortex?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Hortex:

soki z soków zagęszczonych: jabłkowy (50 %), z limonki (2 %), woda, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna 94 kJ / 22 kcal
Tłuszcz 0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g
Węglowodany 5,4 g
w tym cukry 5,2 g
Białko 0,1 g
Sól 0,0 g

Producent marki Hortex opisuje Napój owocowy jabłko-limonka. Pasteryzowany. Niegazowany. Bez dodatku substancji konserwujących tak:

woda + sok owocowy, bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry
Marka:Hortex
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napój owocowy jabłko-limonka. Pasteryzowany. Niegazowany. Bez dodatku substancji konserwujących.
Przechowywanie:Chronić przed światłem. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. Niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki.
Przygotowanie i stosowanie:Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad jest naturalny i nie stanowi wady.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:Hortex Sp. z o.o. ul. Mszczonowska 2 02-337 Warszawa
Adres zwrotny:Hortex Sp. z o.o. ul. Mszczonowska 2 02-337 Warszawa

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Napój owocowy jabłko-limonka. Pasteryzowany. Niegazowany. Bez dodatku substancji konserwujących firmy Hortex? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii napoje owocowe bez dodatku cukru

    Hortex Leon Napój owocowy jabłko-limonka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii napoje owocowe bez dodatku cukru. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 14 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Kubuś Play Owoce Napój Kubuś Play Owoce Napój
    o smaku marchwi i maliny 400 ml
    8,75zł/l

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2027-04-30
    Kubuś Play Owoce Napój Kubuś Play Owoce Napój
    o smaku marchwi i pomarańczy 400 ml
    8,78zł/l

    Cena: 3,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-28
    Kubuś Play Owoce Kubuś Play Owoce
    Napój o smaku marchwi i truskawki 400 ml
    8,78zł/l

    Cena: 3,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-28
    HiPP BIO od pokoleń Jabłka-Czerwone HiPP BIO od pokoleń Jabłka-Czerwone
    owoce z wodą źródlaną powyżej 1. roku życia 200 ml
    16,45zł/l

    Cena: 3,29 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-03-07
    Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
    Woda z sokiem owocowym o smaku cytryny 500 ml
    6,90zł/l

    Cena: 3,45 zł

    PLN
    1
    18
    Data przydatności
    2027-03-30
    Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
    Woda z sokiem owocowym o smaku truskawki 500 ml
    6,90zł/l

    Cena: 3,45 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-03-30

    inne produkty marki Hortex

    Poznaj produkty marki Hortex - w aktualnej ofercie mamy 22 produktów Hortex.

    Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
    1 litr

    Cena: 5,29 zł

    PLN
    1
    72
    Data przyd. 2027-10-30
    Hortex Sok 100% pomidor Hortex Sok 100% pomidor
    1 litr

    Cena: 5,49 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-03-30
    Hortex Vitaminka sok 100% Hortex Vitaminka sok 100%
    Bez dodatku cukru marchew, jabłko, banan 1 litr

    Cena: 6,40 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-09-30
    Hortex Barszczyk Czerwony sok Hortex Barszczyk Czerwony sok
    buraczano - jabłkowy 1 litr

    Cena: 6,86 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2026-11-30
    Hortex Vitaminka sok jabłko, Hortex Vitaminka sok jabłko,
    marchewka, malina 1 litr

    Cena: 6,39 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2027-02-28
    Hortex Vitaminka sok jabłko, Hortex Vitaminka sok jabłko,
    marchewka, truskawka 1 litr

    Cena: 6,39 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-05-30
    Hortex Vitaminka Metabolizm Hortex Vitaminka Metabolizm
    sok jabłko, marchew, brzoskwinia 300 ml
    7,80zł/l

    Cena: 2,34 zł

    PLN
    1
    22
    Data przydatności
    2026-11-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5