Kubuś Play Owoce Napój o smaku marchwi i maliny

Kubuś
Kubuś Play Owoce Napój o smaku marchwi i malinyKubuś Play Owoce Napój o smaku marchwi i maliny
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

8,75 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067411844

5901067411844

Cena: 3,50 zł

3.50 PLN 2027-04-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Play Owoce Napój o smaku marchwi i maliny firmy Kubuś?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Play Owoce Napój o smaku marchwi i maliny marki Kubuś:

woda, soki z zagęszczonych soków z: jabłek (37 %), marchwi (10 %), malin (1  %) i limonek (1 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witaminy: A, C i E, aromaty, Zawartość owoców i marchwi 49 % Barwniki sztuczne: Nie zawiera konserwanty: Nie zawiera Syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy: Nie zawiera Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość witaminy A. Źródło witamin C i E.


inne produkty w kategorii napoje owocowe bez dodatku cukru

Produkt Play Owoce Napój o smaku marchwi i maliny firmy Kubuś znajduje się w kategorii napoje owocowe bez dodatku cukru, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu napoje owocowe bez dodatku cukru:

Kubuś Play Owoce Napój Kubuś Play Owoce Napój
o smaku marchwi i pomarańczy 400 ml
8,78zł/l

Cena: 3,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
Kubuś Play Owoce Kubuś Play Owoce
Napój o smaku marchwi i truskawki 400 ml
8,78zł/l

Cena: 3,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
HiPP BIO od pokoleń Jabłka-Czerwone HiPP BIO od pokoleń Jabłka-Czerwone
owoce z wodą źródlaną powyżej 1. roku życia 200 ml
16,45zł/l

Cena: 3,29 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-03-07
Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
Woda z sokiem owocowym o smaku cytryny 500 ml
6,90zł/l

Cena: 3,45 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-03-30
Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
Woda z sokiem owocowym o smaku truskawki 500 ml
6,90zł/l

Cena: 3,45 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-30
Hortex Vitaminka Sok Uroda Hortex Vitaminka Sok Uroda
marchew 300 ml
9,27zł/l

Cena: 2,78 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-04-30

inne produkty marki Kubuś

Poznaj produkty marki Kubuś - w aktualnej ofercie mamy 23 produktów Kubuś.

Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
- jabłko 300 ml
12,90zł/l

Cena: 3,87 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
i jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
- jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Kubuś Sok 100% Kubuś Sok 100%
jabłko, marchew, pomarańcza 850 ml
7,36zł/l

Cena: 6,26 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś Sok 100% jabłko marchew Kubuś Sok 100% jabłko marchew
malina 850 ml
7,36zł/l

Cena: 6,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5