Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

Mleko początkowe HiPP 1 HA COMBIOTIK

Hipp
55
Doskonałe ;) Mleko początkowe HiPP 1 HA COMBIOTIK
53Mleko początkowe HiPP 1 HA COMBIOTIK
Zastosowanie\n- Dla niemowląt od urodzenia - jako wyłączny pokarm, gdy nie są karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią\n- Po zakończeniu karmienia piersią i w zamian za każde inne mleko początkowe HA\n- Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko - tak jak w przypadku karmienia mlekiem matki\n\nTroska i doświadczenie - dla Najważniejszych na świecie\nOd 50 lat w trosce o najmłodszych wytwarzamy mleko modyfikowane najwyższej jakości. Receptura mleka HiPP powstała w oparciu o wyniki badań naukowych, tak aby Twoje dziecko otrzymało wszystko, co niezbędne dla zdrowego rozwoju - w najwyższej jakości HiPP.\nHiPP HA Combiotik to mleko najnowszej generacji, dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych niemowląt zagrożonych alergią. Dzięki zastosowaniu zhydrolizowanego białka i wyjątkowej kompozycji składników na wzór natury ustanawiamy nowy standard w żywieniu niemowląt.\n\nHiPP HA 1 Combiotik\n- Praebiotik - Wartościowy błonnik pokarmowy (GOS*) - na wzór natury\n*GOS - galaktooligosacharydy z laktozy\n- Probiotik - Naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego - pierwotnie pochodzące z mleka matki. Mleko mamy zawiera różne bakterie probiotyczne - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety.\n- Zhydrolizowane (podzielone na małe fragmenty) białko o znacznym stopniu hydrolizy. Dzięki temu u dzieci karmionych mlekiem HiPP HA 1 Combiotik ryzyko wystąpienia alergii jest mniejsze*.3\n- LC PUFA: ARA i DHA (długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 3). Są szczególnie ważne w początkowych miesiącach życia, ponieważ wówczas organizm niemowlęcia nie potrafi jeszcze wytwarzać ich sam w wystarczającej ilości.\n- HiPP HA Combiotik zawiera wyłącznie laktozę. Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko.\n\nKarmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.\n\nOpakowanie przyjazne środowisku\n- Poszczególne elementy opakowania nadają się oddzielnie do recyklingu\n- Farby drukarskie na bazie olejów roślinnych - bez olejów mineralnych!\n- Pudełko wykonane z papieru ze zrównoważonych źródeł
Mleko początkowe HiPP 1 HA COMBIOTIKMleko początkowe HiPP 1 HA COMBIOTIK
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2020-01-23

pojemność

cena za kilogram

90,98 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9062300128984

9062300128984

Cena: 45,49

Kup 4 szt. po 43.99 zł/szt
43.99 PLN 2020-01-23 NewCondition
Mleko początkowe HiPP 1 HA COMBIOTIK
laktoza, oleje roślinne (palmowy***, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, ortofosforan wapnia, chlorek potasu, mieszanina olejów z LC PUFA* (olej roślinny z M. alpina, olej rybi), emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, wodorotlenek potasu, wodorotlenek sodu, L-tyrozyna, L-fenyloalanina, węglan magnezu, cholina, węglan wapnia, witamina C, L-tryptofan, inozytol, mleczan żelazawy, siarczan cynku, L-karnityna, naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus fermentum hereditum**), kwas pantotenowy, witamina A, niacyna, siarczan miedzi, witamina E, witamina B1, witamina B2, witamina B6, siarczan manganu, jodan potasu, kwas foliowy, witamina K, selenian sodu, biotyna, witamina D, witamina B12, *LC PUFA = długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, **Lactobacillus fermentum CECT5716, ***olej palmowy ze zrównoważonych upraw, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne
Wartości odżywcze (%)w 100 ml mleka gotowego do spożycia*
wartość energetyczna277 kJ/66 kcal
tłuszcz, w tym:3,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone1,5 g
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone0,7 g
węglowodany, w tym:6,9 g
- cukry**6,7 g
błonnik pokarmowy0,3 g
białko1,6 g
sól***0,05 g
składniki mineralne
sód20 mg
potas88 mg
chlorki41 mg
wapń50 mg
fosfor28 mg
magnez5,1 mg
żelazo0,5 mg
cynk0,5 mg
miedź40 µg
jod10 µg
selen2,1 µg
mangan17 µg
fluor5,2 µg
witaminy
witamina A70 µg ER
witamina D 1,2 µg
witamina E 0,7 mg α-ET
witamina K 5,1 µg
witamina C 10 mg
witamina B10,06 mg
witamina B20,08 mg
niacyna0,40 mg
witamina B60,04 mg
kwas foliowy10,5 µg
witamina B120,15 µg
kwas pantotenowy 0,50 mg
biotyna1,6 µg
L-karnityna1,7 mg
cholina4,9 mg
inozytol11 mg
pozostałe składniki odżywcze
LC PUFA (Omega 3 i 6)20 mg
- kwas dokozaheksaenowy (DHA)8,1 mg
- kwas arachidonowy (ARA)12 mg
galaktooligosacharydy0,3 g
**z laktozy, naturalnego cukru mlecznego (6,6 g / 100 ml)
***zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
Powyższe wartości mogą podlegać niewielkim wahaniom, typowym dla produktów wytworzonych z surowców naturalnych.
***100 ml mleka gotowego do spożycia = 13 g HiPP 1 HA Combiotik + 90 ml wody
1 płaska miarka = ok. 4,3 g HiPP 1 HA Combiotik

Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Zastosowanie
- Dla niemowląt od urodzenia - jako wyłączny pokarm, gdy nie są karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią
- Po zakończeniu karmienia piersią i w zamian za każde inne mleko początkowe HA
- Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko - tak jak w przypadku karmienia mlekiem matki
Troska i doświadczenie - dla Najważniejszych na świecie
Od 50 lat w trosce o najmłodszych wytwarzamy mleko modyfikowane najwyższej jakości. Receptura mleka HiPP powstała w oparciu o wyniki badań naukowych, tak aby Twoje dziecko otrzymało wszystko, co niezbędne dla zdrowego rozwoju - w najwyższej jakości HiPP.
HiPP HA Combiotik to mleko najnowszej generacji, dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych niemowląt zagrożonych alergią. Dzięki zastosowaniu zhydrolizowanego białka i wyjątkowej kompozycji składników na wzór natury ustanawiamy nowy standard w żywieniu niemowląt.
HiPP HA 1 Combiotik
- Praebiotik - Wartościowy błonnik pokarmowy (GOS*) - na wzór natury
*GOS - galaktooligosacharydy z laktozy
- Probiotik - Naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego - pierwotnie pochodzące z mleka matki. Mleko mamy zawiera różne bakterie probiotyczne - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety.
- Zhydrolizowane (podzielone na małe fragmenty) białko o znacznym stopniu hydrolizy. Dzięki temu u dzieci karmionych mlekiem HiPP HA 1 Combiotik ryzyko wystąpienia alergii jest mniejsze*.3
- LC PUFA: ARA i DHA (długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 3). Są szczególnie ważne w początkowych miesiącach życia, ponieważ wówczas organizm niemowlęcia nie potrafi jeszcze wytwarzać ich sam w wystarczającej ilości.
- HiPP HA Combiotik zawiera wyłącznie laktozę. Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko.
Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
Opakowanie przyjazne środowisku
- Poszczególne elementy opakowania nadają się oddzielnie do recyklingu
- Farby drukarskie na bazie olejów roślinnych - bez olejów mineralnych!
- Pudełko wykonane z papieru ze zrównoważonych źródeł
Cechy:inspirowane naturą - Praebiotik + Probiotik; LC PUFA (ARA/DHA), GOS, mało alergizujące - znaczny stopień hydrolizy*, udowodnione naukowo, zmniejsza ryzyko alergii na białko mleka krowiego*, odpowiednie także jako uzupełnienie karmienia piersią
Marka:HiPP
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Hipoalergiczne mleko początkowe
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Gwarancja świeżości
Szczelne opakowanie gwarantuje optymalną świeżość i zachowanie aromatu produktu. Produkt przechowuj w suchym miejscu, w pokojowej temperaturze. Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3 tygodni po otwarciu.
Przygotowanie i stosowanie:Przed pierwszym użyciem:
Oderwij pasek zaznaczony perforacją i ściśnij boczne ścianki kartonu.
Otwórz pudełko i postępuj wg dalszych wskazówek podanych na opakowaniu.
Sposób przygotowania
Podczas przygotowania mleka dla niemowląt należy postępować według instrukcji podanej na opakowaniu. Niewłaściwe przygotowanie lub przechowywanie gotowego posiłku przez dłuższy czas mogą doprowadzić np. do rozwoju niepożądanych drobnoustrojów, a tym samym zaszkodzić zdrowiu Twojego dziecka. Dlatego każdy posiłek powinien być świeży, przygotowany tuż przed podaniem dziecku. Nie podawaj ponownie reszty mleka pozostałej w butelce. Pamiętaj o dokładnym umyciu butelki, smoczka i nakrętki. Nie podgrzewaj mleka w kuchence mikrofalowej (niebezpieczeństwo poparzenia!). Po każdym użyciu dokładnie zamknij torebkę i przechowuj ją w suchym miejscu, w pokojowej temperaturze. Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3 tygodni po otwarciu.
1. Przegotuj świeżą wodę pitną i ostudź ją do temperatury ok. 40°-50°C*.
2. Do butelki wlej 2/3 potrzebnej ilości przegotowanej i schłodzonej wody.
3. Luźno napełnij miarkę proszkiem, a jego nadmiar usuń w miejscu pokazanym na opakowaniu. Zalecaną liczbę miarek proszku wsyp do butelki.
4. Zakręć butelkę i silnie wstrząśnij.
5. Dolej pozostałą ilość wody i ponownie kilka razy silnie potrząśnij butelką.
6. Tuż przed podaniem ostudź mleko do ok. 37°C. Sprawdź temperaturę. Po użyciu starannie zamknij opakowanie.
*W celu ochrony naturalnych kultur bakterii kwasu mlekowego nie zalewaj proszku wrzątkiem.
Objętość porcji i dozowanie
Poniższa tabela pomoże Ci przygotować odpowiednią porcję mleka dla Twojego dziecka. Zaproponowane objętości porcji należy traktować orientacyjnie, gdyż każde dziecko ma inne potrzeby żywieniowe.
Dziecko nie musi opróżniać butelki za każdym razem. Do odmierzania odpowiedniej ilości proszku używaj wyłącznie załączonej miarki!
Wiek 1. tydzień* / Liczba porcji na dobę 6-7 / Objętość porcji 70 ml / Przegotowana woda 60 ml / Liczba miarek 2
Wiek 2. - 4. tydzień / Liczba porcji na dobę 6-7 / Objętość porcji 100 ml / Przegotowana woda 90 ml / Liczba miarek 3
Wiek 2. miesiąc / Liczba porcji na dobę 6 / Objętość porcji 135 ml / Przegotowana woda 120 ml / Liczba miarek 4
Wiek 3. miesiąc / Liczba porcji na dobę 5 / Objętość porcji 170 ml / Przegotowana woda 150 ml / Liczba miarek 5
Wiek 4. miesiąc i po 4. miesiącu** / Liczba porcji na dobę 5 / Objętość porcji 200 ml / Przegotowana woda 180 ml / Liczba miarek 6
*O ile lekarz nie zaleci inaczej
**Od 5. miesiąca życia (po ukończonym 4. miesiącu) możesz rozpocząć wprowadzanie do diety niemowlęcia posiłków uzupełniających. Dziecko potrzebuje ok. 5 posiłków dziennie, przy czym liczba karmień butelką powinna się stopniowo zmniejszać na rzecz nowych posiłków.
Ważne informacje
... dotyczące żywienia Twojego dziecka
Karminie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Jeżeli planujesz podać dziecku mleko początkowe, skonsultuj się z lekarzem pediatrą.
... w przypadku stwierdzonej alergii na białko mleka krowiego
Mleko HiPP HA Combiotik nie może być stosowane, gdy lekarz stwierdził alergię na białko mleka krowiego lub gdy istnieje podejrzenie jej wystąpienia.
... dotyczące ochrony ząbków dziecka
Tak jak mleko kobiece, również wszystkie rodzaje mleka początkowego zawierają węglowodany, które stanowią ważny element w żywieniu Twojego dziecka. Jednak częsty i długotrwały kontakt zębów z płynami zawierającymi węglowodany może prowadzić do powstania próchnicy, a w konsekwencji do szkodliwych następstw dla zdrowia. Dlatego nie dopuszczaj do długotrwałego ssania butelki z mlekiem i jak najwcześniej naucz swoje dziecko pić z kubeczka.
Rodzaj opakowania:Karton
Kraj pochodzenia:UE
Adres producenta:Wyprodukowano dla
HiPP Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
Adres zwrotny:HiPP Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
Serwis dla Rodziców HiPP:
tel. 22 853 44 44
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Ewa i Nikoś , 2018-04-25 18:35:52Doskonałe ;)Bebiprima 1 Mleko początkowe Bebiprima 1 Mleko początkowe
od urodzenia 500 g
39,98zł/kg

Cena: 19,99

PLN
1
38
Data przyd. 2019-11-30
Hipp Comfort Combiotik 1 mleko Hipp Comfort Combiotik 1 mleko
początkowe dla niemowląt 500 g
74,98zł/kg

Cena: 37,49

PLN
1
150
Data przyd. 2020-05-30
Bebiprima 2 Mleko następne Bebiprima 2 Mleko następne
po 6. miesiącu 500 g
39,98zł/kg

Cena: 19,99

PLN
1
32
Data przyd. 2019-10-18
Bebiprima 3 Mleko następne Bebiprima 3 Mleko następne
po 10. miesiącu 500 g
39,98zł/kg

Cena: 19,99

PLN
1
57
Data przyd. 2019-11-29
HiPP Mleko HA 2 Combiotik HiPP Mleko HA 2 Combiotik
po 6. miesiącu 500 g
87,98zł/kg

Cena: 43,99

PLN
1
150
Data przyd. 2019-12-27
HiPP Mleko początkowe AR HiPP Mleko początkowe AR
od urodzenia 500 g
74,98zł/kg

Cena: 37,49

PLN
1
90
Data przydatności
2020-04-21
HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne
mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 600 g
63,32zł/kg

Cena: 37,99

PLN
1
150
Data przyd. 2020-04-25
HiPP Combiotik Pre HA mleko HiPP Combiotik Pre HA mleko
początkowe, płynne od urodzenia 90 ml
87,56zł/l

Cena: 7,88

PLN
1
48
Data przyd. 2019-04-12
HiPP 1 BIO Combiotik mleko HiPP 1 BIO Combiotik mleko
początkowe, płynne od urodzenia 90 ml
58,33zł/l

Cena: 5,25

PLN
1
150
Data przyd. 2019-09-16
HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne
mleko początkowe dla niemowląt 22 g
158,64zł/kg

Cena: 3,49

PLN
1
62
Data przydatności
2020-05-05
HiPP młode jarzynki z ryżem HiPP młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
24,50zł/kg

Cena: 5,39

PLN
1
150
Data przyd. 2020-08-31
HiPP risotto z marchewką HiPP risotto z marchewką
i indykiem BIO po 7. miesiącu 220 g
24,50zł/kg

Cena: 5,39

PLN
1
150
Data przyd. 2020-01-30
HiPP kluseczki z pomidorami HiPP kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 11. miesiącu 220 g
24,50zł/kg

Cena: 5,39

PLN
1
150
Data przyd. 2020-09-30
HiPP młode jarzynki z indykiem HiPP młode jarzynki z indykiem
BIO po 11. miesiącu 220 g
24,50zł/kg

Cena: 5,39

PLN
1
150
Data przyd. 2020-08-31
HiPP jarzynki z kurczakiem HiPP jarzynki z kurczakiem
i kluseczkami BIO po 11. miesiącu 220 g
24,50zł/kg

Cena: 5,39

PLN
1
150
Data przyd. 2020-09-30
HiPP jabłka z bananami HiPP jabłka z bananami
i brzoskwiniami BIO po 4. miesiącu 125 g
28,72zł/kg

Cena: 3,59

PLN
1
150
Data przyd. 2020-06-30
koszyk z zakupami
zwiń koszyk