Bebiko 2 Mleko następne dla niemowląt, po 6. miesiącu

Zainteresował Cię produkt 2 Mleko następne dla niemowląt marki Bebiko?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bebiko:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml gotowego do spożycia mleka |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 285/68 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym | |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,6 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,5 g |
| kwas linolowy (LA) | 436 mg |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 52,5 mg |
| kwas arachidonowy (ARA) | 1,2 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 17,0 mg |
| kwas eikozapentaenowy (EPA) | 3,6 mg |
| Węglowodany | 8,3 g |
| w tym | |
| cukry | 8,2 g |
| laktoza | 8,1 g |
| Błonnik | 0,3 g |
| w tym | |
| GOS* | 0,24 g |
| FOS** | 0,04 g |
| Białko | 1,4 g |
| Witaminy: | |
| Witamina A | 60 µg |
| Witamina D | 1,7 µg |
| Witamina E | 1,3 mg |
| Witamina K | 4,3 µg |
| Witamina C | 9,5 mg |
| Tiamina | 0,11 mg |
| Ryboflawina | 0,14 mg |
| Niacyna | 0,46 mg |
| Witamina B6 | 0,051 mg |
| Kwas foliowy | 7,5 µg |
| Witamina B12 | 0,19 µg |
| Biotyna | 2,0 µg |
| Kwas pantotenowy | 0,52 mg |
| Składniki mineralne: | |
| Sód | 23,0 mg |
| Potas | 72 mg |
| Chlorek | 52 mg |
| Wapń | 69 mg |
| Fosfor | 50 mg |
| Magnez | 6,8 mg |
| Żelazo | 1,0 mg |
| Cynk | 0,50 mg |
| Miedź | 0,054 mg |
| Mangan | 0,005 mg |
| Fluorek | ≤0,001 mg |
| Selen | 3,1 µg |
| Jod | 13 µg |
| Inne: | |
| Pozostałe GOS* | 0,1 g |
| * Galaktooligosacharydy; ** Fruktooligosacharydy |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Bebiko opisuje 2 Mleko następne dla niemowląt tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bebiko 2 Mleko następne dla niemowląt do kategorii mleko modyfikowane.
laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, ch(...)
Cena: 44,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_HA2_COMBIOTIK_Preparat_do_dalszego_zywienia_niemowlat_po_6.miesiacu/113783.html2027-09-25
odtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmlhydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_Comfort_na_kolki_i_zaparcia/43635.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zag(...)
Cena: 35,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_AR_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_dla_niemowlat_od_urodzenia/48304.html2026-10-03
laktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, c(...)
Cena: 44,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_HA1_Combiotik_Preparat_do_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/114318.html2027-11-22
hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 43,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Comfort_2_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_w_przypadku_kolek_ilub_zaparc/28429.html2026-09-12
Odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy❤, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy*z laktozy*(...)
Cena: 4,29 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102329.html2026-10-03
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bebiko, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, galaktooligosach(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106833.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (9,0 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/96718.htmllaktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat serwatki (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku (14 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, fruktooligos(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/96720.html2027-07-06
laktoza z mleka, produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat białek serwatki) w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13 %), kleik ryżowy (13 %), olej s(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3R_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/106823.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwat(...)
Cena: 34,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_1_Mleko_poczatkowe_dla_niemowlat/106829.html2027-03-18







Koszyk z zakupami