HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka manna z jabłkami mango i morelami, po 9. miesiącu

Hipp Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
HiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka  manna z jabłkami mango i morelamiHiPP BIO Domowe Pyszności Kaszka  manna z jabłkami mango i morelami
BIO
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

34,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300453890

4062300453890

Cena: 6,85 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.85 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kaszka manna z jabłkami, mango i morelami Bio. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty firmy Hipp.

Jak powstał produkt Kaszka manna z jabłkami, mango i morelami Bio. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty firmy Hipp - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

jabłka* 44 %, woda, mango* 12 %, banany*, morele* 5 %, kasza manna* 4 % (z pszenicy*), skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal263/62
tłuszcz (w tym kwasy nasycone)0,1 g (0,0 g)
węglowodany (w tym cukry)13,8 g (8,6 g)
białko0,8 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Hipp opisuje Kaszka manna z jabłkami, mango i morelami Bio. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty tak:

Cechy:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru
Marka:HiPP
O marce:HiPP BIO od pokoleń
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kaszka manna z jabłkami, mango i morelami Bio. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Podawaj między głównymi posiłkami. Odpowiednią porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kaszki i kleiki

Wyrób firmy Hipp o nazwie Kaszka manna z jabłkami, mango i morelami Bio. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty został przypisany do kategorii kaszki i kleiki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana HiPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana
z ryżem i kukurydzą po 4. miesiącu 200 g
67,45zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-06-30
HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż HiPP BIO od pokoleń Kaszka 5 zbóż
po 5. miesiącu 200 g
67,45zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-12-31
Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego malinowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
95,85zł/kg

Cena: 19,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-13
Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego, jagodowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
91,90zł/kg

Cena: 18,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-22
HiPP BIO od pokoleń Kleik ryżowy HiPP BIO od pokoleń Kleik ryżowy
po 4. miesiącu 200 g
67,45zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-02-28
BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06

inne produkty marki Hipp

Poznaj produkty marki Hipp - w aktualnej ofercie mamy 173 produktów Hipp.

HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Musli owocowe z jogurtem BIO HiPP Musli owocowe z jogurtem BIO
po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-01-31
HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO
po 9. miesiącu 200 g
34,25zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-31
HiPP BIO Moje śniadanko Owsianka z HiPP BIO Moje śniadanko Owsianka z
owocami i jogurtem po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2027-06-30
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5