Herbapol Dżem wiśniowy niskosłodzony

Herbapol
55
Ok.Herbapol Dżem wiśniowy niskosłodzony
56Herbapol Dżem wiśniowy niskosłodzony
Nasz dżem powstaje wyłącznie z wiśni nadwiślanki słynącej z wyśmienitego smaku i esencjonalności. Odmiana ta jest uprawiana jedynie w dolinie środkowej Wisły, a tradycja uprawy sięga ponad 100 lat.
Herbapol Dżem wiśniowy niskosłodzonyHerbapol Dżem wiśniowy niskosłodzony
masa netto

masa netto

280 g

pojemność

cena za kilogram

20,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956201023

5900956201023

Cena: 5,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.82 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Dżem Wiśniowy o obniżonej zawartości cukru.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżemy o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu firmy Herbapol.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Dżem Wiśniowy o obniżonej zawartości cukru.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżemy o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu marki Herbapol:

wiśnia nadwiślanka, woda, cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 36 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna 549 kJ / 129 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany 31 g
w tym cukry 31 g
Białko <0,5 g
Sól <0,01 g

Producent marki Herbapol opisuje Dżem Wiśniowy o obniżonej zawartości cukru.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżemy o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu tak:

Nasz dżem powstaje wyłącznie z wiśni nadwiślanki słynącej z wyśmienitego smaku i esencjonalności. Odmiana ta jest uprawiana jedynie w dolinie środkowej Wisły, a tradycja uprawy sięga ponad 100 lat.
Cechy:100 % wiśnia nadwiślanka, bez gumy guar
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Produkt z owoców może zawierać pozostałości pestek.
Marka:Herbapol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dżem Wiśniowy o obniżonej zawartości cukru.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżemy o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data (numer partii) na wieczku. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Niewielkie ilości wody na powierzchni dżemu są zjawiskiem naturalnym i nie stanowi to wady produktu.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Dżem Wiśniowy o obniżonej zawartości cukru.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżemy o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu marki Herbapol? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:54:52Ok.



inne produkty w kategorii dżemy

Herbapol Dżem wiśniowy niskosłodzony w sklepie dodomku.pl należy do kategorii dżemy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
wiśniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-04-30
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
truskawkowy 280 g
25,86zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
czarna porzeczka 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
jagodowy 280 g
27,96zł/kg

Cena: 7,83 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
Agrest Kiwi 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-06-30

inne produkty marki Herbapol

Poznaj produkty marki Herbapol - w aktualnej ofercie mamy 53 produktów Herbapol.

Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
ziołowa z melisą 20 szt.

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
dzika róża 20 torebek

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-30
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
rumianek 20 torebek

Cena: 4,49 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
aronia 420 ml
20,40zł/l

Cena: 8,57 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
malina z kwiatem lipy 420 ml
19,81zł/l

Cena: 8,32 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-07-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
czarna porzeczka 420 ml
19,83zł/l

Cena: 8,33 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5