Helcom Śliwki suszone

Helcom
51Helcom Śliwki suszone
Helcom Śliwki suszoneHelcom Śliwki suszone
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

33,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908258302806

5908258302806

Cena: 4,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Śliwki suszone marki Helcom?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Helcom:

Śliwki  suszone bez pestek, olej słonecznikowy, substancja konserwująca sorbinian potasu.


Jakie recenzje zebrał produkt Śliwki suszone marki Helcom? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii owoce suszone

    Produkt Śliwki suszone firmy Helcom znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:

    Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
    150 g
    89,73zł/kg

    Cena: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-28
    Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
    bezglutenowe BIO 150 g
    101,13zł/kg

    Cena: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-02-28
    Bio Planet Daktyle suszone Bio Planet Daktyle suszone
    bezglutenowe BIO 150 g
    50,33zł/kg

    Cena: 7,55 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-28
    Bio Planet Mieszanka studencka Bio Planet Mieszanka studencka
    z żurawiną BIO 150 g
    99,93zł/kg

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-05-26
    Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
    niesłodzone BIO 150 g
    53,27zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-01-31
    Bio Planet Chipsy kokosowe Bio Planet Chipsy kokosowe
    prażone BIO 150 g
    68,27zł/kg

    Cena: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-12-19
    Sante Skarby Ziemi Jagody Goji Sante Skarby Ziemi Jagody Goji
    150 g
    94,33zł/kg

    Cena: 14,15 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-06
    Florpak Migdał cały Florpak Migdał cały
    150 g
    99,93zł/kg

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-03-31

    inne produkty marki Helcom

    Firma Helcom prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 lipca 2021 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Helcom.

    Helcom Borowik szlachetny suszony Helcom Borowik szlachetny suszony
    20 g
    362,50zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2027-12-31
    Helcom Masa makowa z bakaliami Helcom Masa makowa z bakaliami
    Data przyd. 2027-05-30
    Helcom Jabłko prażone Helcom Jabłko prażone
    Data przydatności
    2027-03-30
    Helcom Pomidory suszone paski Helcom Pomidory suszone paski
    w oleju (masa netto po odsączeniu 150g) 280 g
    32,11zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    103
    Data przyd. 2027-08-30
    Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
    syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
    12,96zł/kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Data przydatności
    2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5