Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean

Head&Shoulders
51Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean
Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic CleanHead&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

57,25 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5011321345188

5011321345188

Cena: 11,45 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.45 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean firmy Head&Shoulders.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean marki Head&Shoulders:

INCI: Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Sodium Lauryl Sulfate,Sodium Chloride,Sodium Xylenesulfonate,Cocamidopropyl Betaine,Glycol Distearate,Sodium Citrate,Parfum,Piroctone Olamine,Sodium Benzoate,Dimethiconol,Citric Acid,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Dimethicone,Hexyl Cinnamal,Linalool,Tetrasodium EDTA,Sodium Hydroxide,TEA-Dodecylbenzenesulfonate,Trideceth-10,Sodium Salicylate,Polyquaternium-76,Triethylene Glycol,Propylene Glycol,Benzyl Alcohol,CI 42090,CI 17200.

Jakie recenzje zebrał produkt Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean marki Head&Shoulders? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii włosy

    Wyrób firmy Head&Shoulders o nazwie Head&shoulders Szampon do włosów Przeciwłupieżowy Classic Clean został przypisany do kategorii włosy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Ziaja Szampon ziołowy normalizujący Ziaja Szampon ziołowy normalizujący
    sebum 200 ml
    63,90zł/l

    Cena: 12,78 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-10-30
    Wellaflex pianka do włosów Loki Wellaflex pianka do włosów Loki
    i fale 200 ml
    70,65zł/l

    Cena: 14,13 zł

    PLN
    1
    1
    Wellaflex pianka do włosów Wellaflex pianka do włosów
    Połysk i trwałość 200 ml
    68,00zł/l

    Cena: 13,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wellaflex pianka do włosów Wellaflex pianka do włosów
    2-dniowa objętość 200 ml
    62,75zł/l

    Cena: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
    do włosów Oriental 200 ml
    88,25zł/l

    Cena: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
    do włosów Orginal 200 ml
    88,25zł/l

    Cena: 17,65 zł

    PLN
    1
    1
    Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
    do włosów Heavenly Volume 200 ml
    94,20zł/l

    Cena: 18,84 zł

    PLN
    1
    2
    Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
    do włosów Tropical 200 ml
    88,25zł/l

    Cena: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5