Gosia Worki do segregacji śmieci z uszami 100 L.Odpady organiczne

Gosia
Gosia Worki do segregacji śmieci  z uszami 100 L.Odpady organiczneGosia Worki do segregacji śmieci  z uszami 100 L.Odpady organiczne
masa netto

masa netto

10 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,10 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904771009413

5904771009413

Cena: 10,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Worki do segregacji śmieci z uszami 100 L.Odpady organiczne firmy Gosia.

inne produkty w kategorii worki na śmieci

Produkt Worki do segregacji śmieci z uszami 100 L.Odpady organiczne firmy Gosia znajduje się w kategorii worki na śmieci, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu worki na śmieci:

Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z uszami 60l 10 szt.

Cena: 5,13 zł

PLN
1
13
Gosia Worki na śmieci mocne 60l Gosia Worki na śmieci mocne 60l
10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
26
Gosia Worki na śmieci mocne 240l Gosia Worki na śmieci mocne 240l
10 szt.
1,40zł/szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z taśmą 60l 10 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Amigo Worki na śmieci 120l Amigo Worki na śmieci 120l
10 szt.

Cena: 6,57 zł

PLN
1
8
Amigo Worki na śmieci 160l Amigo Worki na śmieci 160l
wytrzymałe 10 szt.

Cena: 8,11 zł

PLN
1
17
Gosia Worki na śmieci 160l Gosia Worki na śmieci 160l
10 szt.
1,18zł/szt.

Cena: 11,77 zł

PLN
1
6
Gosia Worki na śmieci z uszami 120l Gosia Worki na śmieci z uszami 120l
10 szt.

Cena: 7,46 zł

PLN
1
9

inne produkty marki Gosia

Czy znasz już markę Gosia? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Gosia od 29 kwietnia 2009.

Gosia worki na śmieci 35 litrów Gosia worki na śmieci 35 litrów
15 15 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
21
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z taśmą 35l 15 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Gosia Fresh Zippery woreczki Gosia Fresh Zippery woreczki
z suwakiem 3l 15 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Gosia Clean Mop z microfibry Gosia Clean Mop z microfibry
1 szt.

Cena: 16,89 zł

PLN
1
6
Gosia Fresh woreczki śniadaniowe Gosia Fresh woreczki śniadaniowe
100 szt.

Cena: 3,43 zł

PLN
1
26
Gosia Fresh torebki śniadaniowe Gosia Fresh torebki śniadaniowe
papierowe 22 szt.

Cena: 9,47 zł

PLN
1
5
Gosia Clean Rękawice L Gosia Clean Rękawice L
1 szt.

Cena: 5,56 zł

PLN
1
3
Amigo Filtry do kawy rozmiar 4 Amigo Filtry do kawy rozmiar 4
40 szt.

Cena: 7,28 zł

PLN
1
5
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5