Gosia oferuje szeroką gamę produktów przydatnych w każdym domu. Możesz kupić je w naszym sklepie internetowym z dostawą do domu. Sprzedajemy rewelacyjne mopy i ścierki Gosi, foremki i wiele innych rzeczy potrzebnych do pieczenia, worki na śmieci oraz wiele innych "domowych pomocników". Wybierz swoje ulubione produkty Gosia dziś do 17, a możesz oczekiwać zakupów już jutro. U nas koszt dostawy jest naprawdę niski, a przy zamówieniu za kwotę 200 zł - dostawa jest bezpłatna.

 
5904771003329 5904771003329 Gosia
Gosia Clean Mop z microfibry Gosia Clean Mop z microfibry
1 szt.

Cena: 16,89 zł

PLN
1
6
Gosia Clean Mop z microfibry
5 5
5 5 Gosia Clean Mop z microfibry
 
5904771008300 5904771008300 Gosia
Gosia Ściereczki na rolce 50 szt. Gosia Ściereczki na rolce 50 szt.
trwałe i chłonne 1 rol.

Cena: 13,52 zł

PLN
1
4
Gosia Ściereczki na rolce 50 szt.
4 5
4.5 2 Gosia Ściereczki na rolce 50 szt.
 
5904771001899 5904771001899 Gosia
Amigo Filtry do kawy rozmiar 2 Amigo Filtry do kawy rozmiar 2
40 szt.

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
5904771001912 5904771001912 Gosia
Amigo Filtry do kawy rozmiar 4 Amigo Filtry do kawy rozmiar 4
40 szt.

Cena: 7,28 zł

PLN
1
5
Amigo Filtry do kawy rozmiar 4
5 5
5 2 Amigo Filtry do kawy rozmiar 4
 
5904771000328 5904771000328 Gosia
Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
3 szt.
2,66zł/szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
5 5
5 1 Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
5904771002551 5904771002551 Gosia
Gosia Clean Rękawice L Gosia Clean Rękawice L
1 szt.

Cena: 5,56 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Rękawice L
5 5
5 1 Gosia Clean Rękawice L
5904771002544 5904771002544 Gosia
Gosia Clean Rękawice M Gosia Clean Rękawice M
1 szt.

Cena: 5,56 zł

PLN
1
4
Gosia Clean Rękawice M
3 5
3 1 Gosia Clean Rękawice M
5904771002537 5904771002537 Gosia
Gosia Clean Rękawice S Gosia Clean Rękawice S
1 szt.

Cena: 5,56 zł

PLN
1
8
Gosia Clean Rękawice S
5 5
5 2 Gosia Clean Rękawice S
5904771000250 5904771000250 Gosia
Gosia Clean Ścierka kuchenna Gosia Clean Ścierka kuchenna
Falka 10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
30
5904771003442 5904771003442 Gosia
Gosia Clean Ścierka z mikrofibry Gosia Clean Ścierka z mikrofibry
XXL 50 x 60cm 1 szt.

Cena: 17,58 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Ścierka z mikrofibry
5 5
5 2 Gosia Clean Ścierka z mikrofibry
5904771003053 5904771003053 Gosia
Gosia Czyścik z uchwytem Gosia Czyścik z uchwytem
1 szt.

Cena: 7,45 zł

PLN
1
3
Gosia Czyścik z uchwytem
5 5
5 1 Gosia Czyścik z uchwytem
5904771001349 5904771001349 Gosia
Gosia Lux zmywak do delikatnych Gosia Lux zmywak do delikatnych
powierzchni 1 szt.

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Gosia Lux zmywak do delikatnych
5 5
5 3 Gosia Lux zmywak do delikatnych
5904771000571 5904771000571 Gosia
Gosia Mop paskowy Gosia Mop paskowy
1 szt.

Cena: 13,71 zł

PLN
1
5
5904771128756 5904771128756 Gosia
Gosia Worki na śmieci 160l Gosia Worki na śmieci 160l
10 szt.
1,18zł/szt.

Cena: 11,77 zł

PLN
1
6
5904771121610 5904771121610 Gosia
Gosia Worki na śmieci 35l Gosia Worki na śmieci 35l
z uszami zapachowe 14 szt.

Cena: 6,62 zł

PLN
1
2
5904771006306 5904771006306 Gosia
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z uszami 35l 30 szt.

Cena: 9,38 zł

PLN
1
5
Gosia Worki na śmieci mocne
5 5
5 3 Gosia Worki na śmieci mocne
5904771007204 5904771007204 Gosia
Gosia Worki na śmieci mocne 240l Gosia Worki na śmieci mocne 240l
10 szt.
1,40zł/szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
5904771001660 5904771001660 Gosia
Gosia Worki na śmieci mocne 60l Gosia Worki na śmieci mocne 60l
10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
26
Gosia Worki na śmieci mocne 60l
4 5
4.5 4 Gosia Worki na śmieci mocne 60l
5904771003824 5904771003824 Gosia
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z taśmą 35l 15 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Gosia Worki na śmieci mocne
4 5
4.5 5 Gosia Worki na śmieci mocne
5904771003831 5904771003831 Gosia
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z taśmą 60l 10 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Worki na śmieci mocne
4 5
4.5 5 Gosia Worki na śmieci mocne
5904771004388 5904771004388 Gosia
Gosia Worki na śmieci mocne Gosia Worki na śmieci mocne
z uszami 60l 10 szt.

Cena: 5,13 zł

PLN
1
13
Gosia Worki na śmieci mocne
4 5
4.5 3 Gosia Worki na śmieci mocne
5904771224724 5904771224724 Gosia
Gosia Worki na śmieci struktura 3D Gosia Worki na śmieci struktura 3D
35 l, o zapachu gumy balonowej 12 szt.

Cena: 9,15 zł

PLN
1
2
5904771224731 5904771224731 Gosia
Gosia Worki na śmieci struktura 3D Gosia Worki na śmieci struktura 3D
60 l, o zapachu gumy balonowej 8 szt.
1,14zł/szt.

Cena: 9,15 zł

PLN
1
3
5904771006214 5904771006214 Gosia
Gosia Worki na śmieci z uszami 120l Gosia Worki na śmieci z uszami 120l
10 szt.

Cena: 7,46 zł

PLN
1
9
5904771128169 5904771128169 Gosia
Gosia Zmywak antybakteryjny Gosia Zmywak antybakteryjny
do delikatnych powierzchni 2 szt.
3,10zł/szt.

Cena: 6,20 zł

PLN
1
3
Gosia Zmywak antybakteryjny
5 5
5 2 Gosia Zmywak antybakteryjny
5904771009871 5904771009871 Gosia
Gosia Zmywak kuchenny Gosia Zmywak kuchenny
10 szt.

Cena: 7,27 zł

PLN
1
12
5904771223727 5904771223727 Gosia
Gosia Zmywak piankowy Gosia Zmywak piankowy
1 szt.

Cena: 3,99 zł

PLN
1
6
5904771009451 5904771009451 Gosia
Gosia Zmywak profilowany Gosia Zmywak profilowany
3 szt.
1,55zł/szt.

Cena: 4,64 zł

PLN
1
9
Gosia Zmywak profilowany
5 5
5 1 Gosia Zmywak profilowany
5904771001653 5904771001653 Gosia
Gosia worki na śmieci 35 litrów Gosia worki na śmieci 35 litrów
15 15 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
21
5904771224717 5904771224717 Gosia
Gosia worki na śmieci z taśmą Gosia worki na śmieci z taśmą
60l struktura 3D o zapachu kokos i wanilia 8 szt.
1,14zł/szt.

Cena: 9,15 zł

PLN
1
3
5904771128022 5904771128022 Gosia
Gosia Ścierka cytrynowa Gosia Ścierka cytrynowa
33x48cm 5 szt.
1,14zł/szt.

Cena: 5,69 zł

PLN
1
5
Gosia Ścierka cytrynowa
4 5
4 1 Gosia Ścierka cytrynowa
5904771003312 5904771003312 Gosia
Gosia Ścierka do kurzu Gosia Ścierka do kurzu
1 szt.

Cena: 8,28 zł

PLN
1
2
5904771124581 5904771124581 Gosia
Gosia Ścierka do okien i luster Gosia Ścierka do okien i luster
29 x 29 1 szt.

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
5904771127766 5904771127766 Gosia
Gosia Ścierka hybrydowa Gosia Ścierka hybrydowa
1 szt.

Cena: 9,77 zł

PLN
1
4
5904771000588 5904771000588 Gosia
Gosia Ścierka jak bawełna Gosia Ścierka jak bawełna
5 szt.
1,38zł/szt.

Cena: 6,89 zł

PLN
1
1
5904771007853 5904771007853 Gosia
Gosia Ścierka z mikrofibry Gosia Ścierka z mikrofibry
do łazienki dwustronna 1 szt.

Cena: 12,53 zł

PLN
1
4
 
5904771006085 5904771006085 Gosia
Gosia Cooks Foremki aluminiowe Gosia Cooks Foremki aluminiowe
do pieczenia Lasagne 3 szt.
5,41zł/szt.

Cena: 16,22 zł

PLN
1
1
Gosia Cooks Foremki aluminiowe
5 5
5 1 Gosia Cooks Foremki aluminiowe
5904771006078 5904771006078 Gosia
Gosia Cooks Foremki aluminiowe Gosia Cooks Foremki aluminiowe
do pieczenia ciast 3 szt.
3,80zł/szt.

Cena: 11,39 zł

PLN
1
2
Gosia Cooks Foremki aluminiowe
5 5
5 3 Gosia Cooks Foremki aluminiowe
5904771001356 5904771001356 Gosia
Gosia Cooks Papier do pieczenia 6m Gosia Cooks Papier do pieczenia 6m
x 29cm 1 szt.

Cena: 6,48 zł

PLN
1
6
Gosia Cooks Papier do pieczenia 6m
5 5
5 5 Gosia Cooks Papier do pieczenia 6m
5904771003084 5904771003084 Gosia
Gosia Cooks Torebki do pieczenia Gosia Cooks Torebki do pieczenia
38x40cm 6 szt.

Cena: 4,72 zł

PLN
1
13
Gosia Cooks Torebki do pieczenia
5 5
5 1 Gosia Cooks Torebki do pieczenia
5904771006290 5904771006290 Gosia
Gosia Folia aluminiowa rolka Gosia Folia aluminiowa rolka
290mm/20m 1 szt.

Cena: 14,99 zł

PLN
1
8
Gosia Folia aluminiowa rolka
5 5
5 2 Gosia Folia aluminiowa rolka
5904771006399 5904771006399 Gosia
Gosia Folia do żywności Gosia Folia do żywności
z perforacją 20 m 1 szt.

Cena: 4,77 zł

PLN
1
15
5904771006382 5904771006382 Gosia
Gosia Folia do żywności 3 w 1 20 m Gosia Folia do żywności 3 w 1 20 m
1 szt.

Cena: 6,23 zł

PLN
1
14
5904771000069 5904771000069 Gosia
Gosia Folia do żywności 30m Gosia Folia do żywności 30m
1 szt.

Cena: 5,35 zł

PLN
1
5
Gosia Folia do żywności 30m
5 5
5 1 Gosia Folia do żywności 30m
5904771006092 5904771006092 Gosia
Gosia Foremki aluminiowe babka Gosia Foremki aluminiowe babka
i pasztet 3 szt.
2,48zł/szt.

Cena: 7,44 zł

PLN
1
3
Gosia Foremki aluminiowe babka
3 5
3 1 Gosia Foremki aluminiowe babka
5904771008997 5904771008997 Gosia
Gosia Foremki aluminiowe Gosia Foremki aluminiowe
na muffiny i suflet 12 szt.

Cena: 8,66 zł

PLN
1
2
5904771000717 5904771000717 Gosia
Gosia Fresh woreczki do lodu 216 Gosia Fresh woreczki do lodu 216
kostek samozamykające duże kostki 1 szt.

Cena: 4,27 zł

PLN
1
4
Gosia Fresh woreczki do lodu 216
5 5
5 1 Gosia Fresh woreczki do lodu 216
5904771006986 5904771006986 Gosia
Gosia Fresh Folia do żywności Gosia Fresh Folia do żywności
z ucinarką 50m 1 rol.

Cena: 15,78 zł

PLN
1
3
Gosia Fresh Folia do żywności
5 5
5 3 Gosia Fresh Folia do żywności
5904771004630 5904771004630 Gosia
Gosia Fresh Zippery woreczki Gosia Fresh Zippery woreczki
z suwakiem 3l 15 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Gosia Fresh Zippery woreczki
5 5
5 3 Gosia Fresh Zippery woreczki
5904771002223 5904771002223 Gosia
Gosia Fresh torebki śniadaniowe Gosia Fresh torebki śniadaniowe
papierowe 22 szt.

Cena: 9,47 zł

PLN
1
5
Gosia Fresh torebki śniadaniowe
5 5
5 1 Gosia Fresh torebki śniadaniowe
5904771001950 5904771001950 Gosia
Gosia Fresh woreczki śniadaniowe Gosia Fresh woreczki śniadaniowe
100 szt.

Cena: 3,43 zł

PLN
1
26
Gosia Fresh woreczki śniadaniowe
4 5
4.5 7 Gosia Fresh woreczki śniadaniowe
5904771005743 5904771005743 Gosia
Gosia Papier do pieczenia Gosia Papier do pieczenia
6 m x 29 cm, z nożykiem 1 szt.

Cena: 6,99 zł

PLN
1
6
Gosia Papier do pieczenia
5 5
5 1 Gosia Papier do pieczenia
5904771000786 5904771000786 Gosia
Gosia Papier śniadaniowy 40 Gosia Papier śniadaniowy 40
arkuszy 1 szt.

Cena: 4,22 zł

PLN
1
29
Gosia Papier śniadaniowy 40
4 5
4 5 Gosia Papier śniadaniowy 40
5904771000199 5904771000199 Gosia
Gosia Woreczki do lodu wiązane Gosia Woreczki do lodu wiązane
192 kostki 1 szt.

Cena: 2,74 zł

PLN
1
3
Gosia Woreczki do lodu wiązane
5 5
5 1 Gosia Woreczki do lodu wiązane
5904771001509 5904771001509 Gosia
Gosia Woreczki na mrożonki 3 l Gosia Woreczki na mrożonki 3 l
25 szt.

Cena: 8,27 zł

PLN
1
10
Gosia Woreczki na mrożonki 3 l
5 5
5 3 Gosia Woreczki na mrożonki 3 l
5904771008546 5904771008546 Gosia
Gosia Woreczki z suwakiem mix Gosia Woreczki z suwakiem mix
12 szt.

Cena: 4,73 zł

PLN
1
28
Gosia Woreczki z suwakiem mix
5 5
5 1 Gosia Woreczki z suwakiem mix
5904771008560 5904771008560 Gosia
Gosia Wykałaczki Gosia Wykałaczki
200 szt.

Cena: 3,67 zł

PLN
1
39
Gosia Wykałaczki
4 5
4.5 5 Gosia Wykałaczki
5904771006658 5904771006658 Gosia
Gosia folia aluminiowa Gosia folia aluminiowa
do pakowania żywności 30 m 1 rol.

Cena: 21,67 zł

PLN
1
4
Gosia folia aluminiowa
5 5
5 1 Gosia folia aluminiowa
5904771003343 5904771003343 Gosia
Gosia folia aluminiowa Gosia folia aluminiowa
do pieczenia i do grilla żaroodporna, 10 metrów 1 rol.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
5904771000076 5904771000076 Gosia
Gosia folia aluminiowa Gosia folia aluminiowa
zaroodporna, 10 metrów 1 rol.

Cena: 8,25 zł

PLN
1
28
5904771120125 5904771120125 Gosia
Gosia papier do pieczenia w Gosia papier do pieczenia w
arkuszach 38x42cm, 16 szt. 16 szt.

Cena: 7,20 zł

PLN
1
2
5904771004395 5904771004395 Gosia
Gosia woreczki do lodu 216 kostek Gosia woreczki do lodu 216 kostek
duże kostki 1 szt.

Cena: 4,71 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5