Bonduelle Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

Bonduelle
51Bonduelle Kukurydza złocista z czerwoną fasolą
bez dodatku cukru* wysoka zawartość błonnika *Zawiera naturalnie występujące cukry Czy wiesz, że: O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Bonduelle Kukurydza złocista z czerwoną fasoląBonduelle Kukurydza złocista z czerwoną fasolą
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-31

pojemność

cena za litr

23,54 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680715416

3083680715416

Cena: 4,99 zł

4.99 PLN 2028-08-31 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kukurydza konserwowa z czerwoną fasolą. Produkt sterylizowany firmy Bonduelle.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bonduelle Kukurydza złocista z czerwoną fasolą? Sprawdź listę składników:

kukurydza słodka 67 %, woda, czerwona fasola 11 %, sól, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, sekwestrant: EDTA
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna371 kJ / 88 kcal
Tłuszcz1,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany12 g
w tym cukry5,3 g
Błonnik4,4 g
Białko3,6 g
Sól0,70 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Bonduelle opisuje Kukurydza konserwowa z czerwoną fasolą. Produkt sterylizowany tak:

Marka:Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kukurydza konserwowa z czerwoną fasolą. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 212 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kukurydza konserwowa z czerwoną fasolą. Produkt sterylizowany firmy Bonduelle. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Produkt Kukurydza konserwowa z czerwoną fasolą. Produkt sterylizowany firmy Bonduelle znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    z groszkiem 212 ml
    24,48zł/l

    Cena: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    Data przydatności
    2028-08-31
    Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
    Data przyd. 2027-12-31
    Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
    212 ml
    21,37zł/l

    Cena: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Bonduelle Groszek ekstradrobny Bonduelle Groszek ekstradrobny
    212 ml
    23,54zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Bonduelle Młoda Marchewka Bonduelle Młoda Marchewka
    212 ml
    23,54zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-08-31
    Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik kukurydza konserwowa
    212 ml
    16,18zł/l

    Cena: 3,43 zł

    PLN
    1
    33
    Data przydatności
    2029-09-05
    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11

    inne produkty marki Bonduelle

    Firma Bonduelle prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Bonduelle.

    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    340 ml
    15,41zł/l

    Cena: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
    170 ml
    26,53zł/l

    Cena: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2029-08-31
    Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
    Bonduelki 170 g
    28,41zł/kg

    Cena: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2028-08-31
    Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
    z Groszkiem 340 g
    25,59zł/kg

    Cena: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle Porcja na raz kukurydza Bonduelle Porcja na raz kukurydza
    złocista 2x85g 170 g
    44,59zł/kg

    Cena: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2029-08-31
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
    425 ml
    16,47zł/l

    Cena: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-08-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5