Glade Ocean Adventure Odświeżacz powietrza w aerozolu

Glade Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Glade Ocean Adventure Odświeżacz powietrza w aerozoluGlade Ocean Adventure Odświeżacz powietrza w aerozolu
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

35,97 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204070392

5000204070392

Cena: 10,79 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.79 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ocean Adventure Odświeżacz powietrza w aerozolu firmy Glade?

Producent marki Glade opisuje Ocean Adventure Odświeżacz powietrza w aerozolu tak:

Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Cechy:zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Glade Ocean Adventure, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marka:Glade
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Rodzaj opakowania:Aerozol
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Adres zwrotny:SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11

inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

Glade Ocean Adventure Odświeżacz powietrza w aerozolu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii odświeżacze powietrza. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
japoński ogród 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Glade by brise czysta świeżość Glade by brise czysta świeżość
odświeżacz powietrza w areozolu o zapachu 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Glade by brise odświeżacz Glade by brise odświeżacz
powietrza w areozolu magnolia & wanilla 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2

inne produkty marki Glade

Firma Glade prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2022 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Glade.

Glade Relaxing Zen Odświeżacz Glade Relaxing Zen Odświeżacz
powietrza w żelu 150 g
59,93zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Glade Muguet Odświeżacz powietrza Glade Muguet Odświeżacz powietrza
w żelu 150 g
59,93zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Glade Ocean Adventure Odświeżacz Glade Ocean Adventure Odświeżacz
powietrza w żelu 1 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5