Smakowita Ekstra margaryna lekko solona

Smakowita
55
Ok
Ok.
Smakowita Ekstra margaryna lekko solona
55
okSmakowita Ekstra margaryna lekko solona
44Smakowita Ekstra margaryna lekko solona
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Żródło Omega 3 Bez konserwantów
Smakowita Ekstra margaryna  lekko solonaSmakowita Ekstra margaryna  lekko solona
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-08

pojemność

cena za kilogram

13,98 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900311004122

5900311004122

Cena: 6,29 zł

6.29 PLN 2026-12-08 NewCondition
Smakowita Ekstra margaryna lekko Smakowita Ekstra margaryna lekko
solona 450 g
13,31zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-03

Czy warto kupić produkt Margaryna półtłusta marki Smakowita?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Smakowita Ekstra margaryna lekko solona? Sprawdź listę składników:

woda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), sól (1,4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), witaminy (A, D)

Producent marki Smakowita opisuje Margaryna półtłusta tak:

Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Żródło Omega 3 Bez konserwantów
Cechy:codzienne źródło witamin: wit. A, wit. D, wit. E, wit. K
Marka:Smakowita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Margaryna półtłusta.
Rodzaj opakowania:Kubek
Adres producenta:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adres zwrotny:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica

Jakie recenzje zebrał produkt Margaryna półtłusta marki Smakowita? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:25:01Ok
    Ok.
  • 2015-09-16 09:03:31ok



inne produkty w kategorii margaryna

Produkt Margaryna półtłusta firmy Smakowita znajduje się w kategorii margaryna, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu margaryna:

Smakowita Eksta margaryna Smakowita Eksta margaryna
śmietankowy smak 450 g
12,96zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-12-08
Smakowita margaryna z masłem Smakowita margaryna z masłem
450 g
12,51zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2026-11-15
Smakowita Margaryna o smaku Smakowita Margaryna o smaku
swojskiego masełka 450 g
12,58zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-14
Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
maślany smak 450 g
13,31zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-13
Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
o zmniejszonej zawartości tłuszczu 450 g
14,07zł/kg

Cena: 6,33 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-28
Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
o smaku śmietankowego masła 450 g
14,07zł/kg

Cena: 6,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-12-22
Masmix klasyczny margaryna Masmix klasyczny margaryna
Data przyd. 2026-12-27
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5