Fuze Tea Juicy Napój niegazowany o smaku cytryny

Fuzetea Odkryj swoje fusion i podaruj sobie chwilę relaksu! FUZETEA JUICY o smaku czarnej herbaty i cytryny orzeźwia i pozwala zatrzymać się na chwilę. Odkrywaj to, co sprawia Ci przyjemność. Ciesz się połączeniem smaków czarnej herbaty pochodzącej ze zrównoważonych źródeł* i owoców. Idealna, gdy chcesz zrobić sobie przerwę, gdziekolwiek jesteś. Sięgnij po FUZETEA i zasmakuj w wielowymiarowej fuzji smaku, który zachwyci najbardziej wymagających. FUZETEA, made of fusion
Fuze Tea Juicy Napój niegazowany  o smaku cytrynyFuze Tea Juicy Napój niegazowany  o smaku cytryny
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

8,88 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5449000329585

5449000329585

Cena: 4,44 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.44 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Napój niegazowany smaku cytrynowym z sokami owocowymi i ekstraktem z czarnej herbaty. Zawiera cukry i substancję słodzącą. Pasteryzowany. Niska wartość energetyczna firmy Fuzetea?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Napój niegazowany smaku cytrynowym z sokami owocowymi i ekstraktem z czarnej herbaty. Zawiera cukry i substancję słodzącą. Pasteryzowany. Niska wartość energetyczna marki Fuzetea:

woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20,6 %), cukier, fruktoza, kwas: kwas cytrynowy, ekstrakt z czarnej herbaty*** (0,12 %), sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (0,1 %), naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości: cytryniany sodu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, ***Certyfikowany Rainforest Alliance
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml
Energia76 kJ / 18 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy nasycone0 g
Węglowodany4,2 g
w tym cukry4,1 g
Białko0 g
Sól0,09 g
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
500 ml = 2 x 250

Producent marki Fuzetea opisuje Napój niegazowany smaku cytrynowym z sokami owocowymi i ekstraktem z czarnej herbaty. Zawiera cukry i substancję słodzącą. Pasteryzowany. Niska wartość energetyczna tak:

Odkryj swoje fusion i podaruj sobie chwilę relaksu! FUZETEA JUICY o smaku czarnej herbaty i cytryny orzeźwia i pozwala zatrzymać się na chwilę. Odkrywaj to, co sprawia Ci przyjemność. Ciesz się połączeniem smaków czarnej herbaty pochodzącej ze zrównoważonych źródeł* i owoców. Idealna, gdy chcesz zrobić sobie przerwę, gdziekolwiek jesteś. Sięgnij po FUZETEA i zasmakuj w wielowymiarowej fuzji smaku, który zachwyci najbardziej wymagających. FUZETEA, made of fusion
Cechy:mało kalorii, z sokami owocowymi
Marka:Fuze Tea
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napój niegazowany smaku cytrynowym z sokami owocowymi i ekstraktem z czarnej herbaty. Zawiera cukry i substancję słodzącą. Pasteryzowany. Niska wartość energetyczna.
Pozostałe informacje:Fuze Tea jest zastrzeżonym znakiem towarowym DP Beverages UC.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz na szyjce butelki lub na nakrętce. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. Zawartość soku może powodować powstawanie naturalnego osadu.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii napoje herbaciane

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Fuze Tea Juicy Napój niegazowany o smaku cytryny do kategorii napoje herbaciane.

Nestea Napój herbaciany Nestea Napój herbaciany
o smaku cytrynowym 500 ml
8,58zł/l

Cena: 4,29 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-05-30
Nestea Napój herbaciany Nestea Napój herbaciany
o smaku brzoskwiniowym 500 ml
8,54zł/l

Cena: 4,27 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-05-30
Nestea Napój herbaciany Nestea Napój herbaciany
o smaku zielona herbata-cytryna 500 ml
8,58zł/l

Cena: 4,29 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-03-30
Kombucha By Laurent Kombucha Kombucha By Laurent Kombucha
szampańska na płatkach dębu o smaku kwiatów 750 ml
46,31zł/l

Cena: 34,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-11
Kombucha By Laurent Kombucha Kombucha By Laurent Kombucha
szampańska na płatkach dębu o smaku białych 750 ml
48,49zł/l

Cena: 36,37 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-20
P R Z E C E N A -10%
Chaimate Orange Napój gazowany Chaimate Orange Napój gazowany
z naturalnym ekstraktem herbaty i naturalnymi 330 ml
11,61zł/l

Cena: 3,83 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-12-30
P R Z E C E N A -25%
ChaiKola Gazowany napój z naturalny ChaiKola Gazowany napój z naturalny
ekstraktem herbaty 330 ml
9,70zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
Nestea truskawka aloes napój Nestea truskawka aloes napój
owocowo-herbaciany niegazowany 1.5 litra
4,53zł/l

Cena: 6,80 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5