Friskies Vitafit Adult Karma dla psów z wołowiną i marchewką w galaretce

Friskies Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.
Friskies Vitafit Adult Karma  dla psów z wołowiną i marchewką w galaretceFriskies Vitafit Adult Karma  dla psów z wołowiną i marchewką w galaretce
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

25,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036202367

7613036202367

Cena: 2,56 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.56 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Vitafit Adult Karma dla psów z wołowiną i marchewką w galaretce firmy Friskies.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Friskies:

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4 %), zboża, warzywa (odwodniona marchew 0.8 %, odpowiada 7.2 % marchwi), minerały, cukry
Wartości odżywcze (%)Dodatki:
Dodatki dietetyczne:IU/kg:
Wit. A:1476
Wit. D3:141
mg/kg:
3b103: Fe:9.9
3b202: I:0.33
3b405: Cu:1.1
3b503: Mn:1.2
3b605: Zn:15.3
Aromaty.
Składniki analityczne:
wilgotność:82,5 %
białko:6,5 %
tłuszcz surowy:2,5 %
popiół surowy:1,8 %
włókno surowe:0,1 %

Producent marki Friskies opisuje Vitafit Adult Karma dla psów z wołowiną i marchewką w galaretce tak:

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.
Marka:Friskies
Przechowywanie:Produkt powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Zalecenia żywieniowe: Wskazówki dotyczące karmienia w przypadku wielopaków i pojedynczych saszetek sprzedawanych oddzielnie (5 kg x 5½, 10 kg x 9, 25 kg x 16½). Podane ilości odnoszą się do psów dorosłych umiarkowanie aktywnych w normalnej temperaturze otoczenia. Indywidualne potrzeby mogą się różnić, a ilość podawanej karmy powinna być odpowiednio dostosowana. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii dla psów karma mokra

Friskies Vitafit Adult Karma dla psów z wołowiną i marchewką w galaretce w sklepie dodomku.pl należy do kategorii dla psów karma mokra. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Pedigree Junior jedzenie Pedigree Junior jedzenie
dla szczeniąt, puszka z kurczakiem w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-11-16
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z kurczakiem i marchewką 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-19
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z wołowiną w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-11-20
Yarrah Karma dla psa vega Yarrah Karma dla psa vega
z owocami z dzikiej róży BIO 150 g
45,40zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-07
Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
52,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-04
Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

Cena: 13,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-05-01
Basil Karma mokra z wołowiną Basil Karma mokra z wołowiną
dla dorosłych psów 415 g
7,73zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2030-02-16
Basil Karma mokra z drobiem dla Basil Karma mokra z drobiem dla
dorosłych psów 415 g
7,83zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2030-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5