Fanta Exotic napój o smaku brzoskwini, marakui, pomarańczy

Fanta
51Fanta Exotic napój o smaku brzoskwini, marakui, pomarańczy
Fanta Exotic napój o smaku  brzoskwini, marakui, pomarańczyFanta Exotic napój o smaku  brzoskwini, marakui, pomarańczy
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

pojemność

cena za litr

13,97 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5740700996153

5740700996153

Cena: 4,61 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.61 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Exotic napój o smaku brzoskwini, marakui, pomarańczy marki Fanta?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Exotic napój o smaku brzoskwini, marakui, pomarańczy marki Fanta:

Woda, cukier, sok z koncentratu 3% (pomarańczowy 2,6%, marakui 0.2%, brzoskwiniowy 0,2%), dwutlenek węgla, ekstrakt z owoców cytrusowych, regulator kwasowści (kwas cytrynowy), koncentrat owocowy i warzywny (czarna porzeczka, marchew, aronia, czarny bez, cytryna, szafran), naturalne aromaty.


Jakie recenzje zebrał produkt Exotic napój o smaku brzoskwini, marakui, pomarańczy marki Fanta? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...

    Produkt Exotic napój o smaku brzoskwini, marakui, pomarańczy firmy Fanta znajduje się w kategorii cola, sprite, tonic..., poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cola, sprite, tonic...:

    Now Black Cola napój gazowany Now Black Cola napój gazowany
    z guaraną BIO 330 ml
    27,88zł/l

    Cena: 9,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-30
    Now Orange Cola napój gazowany Now Orange Cola napój gazowany
    z guaraną BIO 100% organic 330 ml
    27,88zł/l

    Cena: 9,20 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-28
    Coca-cola napój gazowany puszka Coca-cola napój gazowany puszka
    330 ml
    12,09zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-04-09
    Pepsi-Cola Napój gazowany o smaku Pepsi-Cola Napój gazowany o smaku
    cola 330 ml
    11,76zł/l

    Cena: 3,88 zł

    PLN
    1
    31
    Data przydatności
    2027-07-30
    Tymbark Lemoniada gazowana Tymbark Lemoniada gazowana
    arbuz, cytryna, jabłko bez cukru 330 ml
    8,67zł/l

    Cena: 2,86 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-06-30
    Tymbark Lemoniada gazowana Tymbark Lemoniada gazowana
    mango, cytryna, jabłko bez cukru 330 ml
    8,67zł/l

    Cena: 2,86 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-04-30
    Hellena Oranżada czerwona gazowana Hellena Oranżada czerwona gazowana
    Data przydatności
    2027-06-30

    inne produkty marki Fanta

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Fanta, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Fanta Napój gazowany Fanta Napój gazowany
    o smaku pomarańczowym 1.5 litra
    6,89zł/l

    Cena: 10,34 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2027-02-07
    Fanta Napój gazowany Fanta Napój gazowany
    o smaku pomarańczowym 850 ml
    9,01zł/l

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2027-02-16
    Fanta Napój gazowany o smaku Fanta Napój gazowany o smaku
    pomarańczowym 500 ml
    11,56zł/l

    Cena: 5,78 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-11-26
    Fanta Zero Sugar Napój gazowany Fanta Zero Sugar Napój gazowany
    o smaku pomarańczowym 500 ml
    11,54zł/l

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-01-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5